1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 19. bölümüyle geliyor
İnadına Aşk 19. bölümüyle geliyor

İnadına Aşk 19. bölümüyle geliyor

İnadına Aşk 19. yeni bölümüyle geliyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte İnadına Aşk yeni bölümden fragman ve detaylar..

A+A-

İnadına Aşk yeni bölümüyle izleyenlerine yine heyecan dolu anlar yaşatmaya geliyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte İnadına Aşk yeni bölümden detaylar..

İnadına Aşk yeni bölümüyle Perşembe akşamı FOX'ta!
 
Bölüm Tarihi: 05/11/2015
 

 
İnadına Aşk 18. Bölümde neler olmuştu:
 
Annesine yazdığı mektupları okuduktan sonra Yalın'a "aşk biter" lafını yedirmeyi 60 yıl kadar erteleyen Defne, artık tek bir hedefe kilitlenmiştir; bir an önce anneyi bulup sevdiği adamın yaralarını tümden iyileştirmek. Yeşim de aynı hedefi paylaşıp düğününde annesini yanında görmek isteyince, Defne'yle birlikte dağ evinden çıkabilmek için türlü numaralar denemeye başlarlar. Ama iki entrikacı kafadarın dağ evinin hemen kapısında onları bekleyen tehlikeden haberleri yoktur. Leyla Toprak'la ilişkisine getirdiği yeni solukla Toprak'ın sabrının sınırlarını zorlamaktadır. Yanında olacağım derken sonunda adamı çileden çıkarmayı başarır. Deniz'i Damla'yla sarılırken gören Ezgi senaryoyu yazmış ve oynamaya başlamıştır ama Deniz'in alışılmadık tavrı, Ezgi'nin kendisini bir kez daha sorgulamasına neden olur. İnadına Aşk yeni bölümüyle Perşembe akşamı FOX'ta!

HABERE YORUM KAT