1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 18. bölümde sınırlar zorlanıyor!
İnadına Aşk 18. bölümde sınırlar zorlanıyor!

İnadına Aşk 18. bölümde sınırlar zorlanıyor!

İnadına Aşk dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte İnadına Aşk yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

İnadına Aşk dizisi izleyicilerine yine heyecan dolu bir bölümle geliyor. Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanan bölümü yine heyecan dolu. İşte İnadına Aşk yeni bölüm ve detaylar.

18. Bölüm Özeti
 
Bölüm Tarihi: 29/10/2015 
 
Annesine yazdığı mektupları okuduktan sonra Yalın'a "aşk biter" lafını yedirmeyi 60 yıl kadar erteleyen Defne, artık tek bir hedefe kilitlenmiştir; bir an önce anneyi bulup sevdiği adamın yaralarını tümden iyileştirmek. Yeşim de aynı hedefi paylaşıp düğününde annesini yanında görmek isteyince, Defne'yle birlikte dağ evinden çıkabilmek için türlü numaralar denemeye başlarlar. Ama iki entrikacı kafadarın dağ evinin hemen kapısında onları bekleyen tehlikeden haberleri yoktur. Leyla Toprak'la ilişkisine getirdiği yeni solukla Toprak'ın sabrının sınırlarını zorlamaktadır. Yanında olacağım derken sonunda adamı çileden çıkarmayı başarır. Deniz'i Damla'yla sarılırken gören Ezgi senaryoyu yazmış ve oynamaya başlamıştır ama Deniz'in alışılmadık tavrı, Ezgi'nin kendisini bir kez daha sorgulamasına neden olur. İnadına Aşk yeni bölümüyle Perşembe akşamı FOX'ta!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler