1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İnadına Aşk 10. bölümde büyük kavga
İnadına Aşk 10. bölümde büyük kavga

İnadına Aşk 10. bölümde büyük kavga

İnadına Aşk dizisi izleyenlerine yine unutulmaz dakikalar yaşatmaya geliyor. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte İnadına Aşk yeni bölümden detaylar..

A+A-

İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte İnadına Aşk yeni bölümden detaylar..

10. Bölüm Özeti
 
Bölüm Tarihi: 03/09/2015 
 
Leyla son saniyede Yalın'ı, Toprak'ın elinden kurtarır ama bunun için başvurduğu yol, her ikisini de sarsar. Babaannenin ve Doruk'un onları birleştirmek için oynadığı oyunlar da bu sarsıntının üstüne eklenince ikisinin de dünyası şaşar. Yeşim Çınar'la ilişkilerini dedesine anlatır ve Çınar, Arasların evine yemeğe davet edilir. Ancak o gün Yeşim ve Çınar Toprak yüzünden çok büyük bir kavga ederler. Çınar Yeşim'e verdiği ayrılmama sözünü tutabilecek midir? Deniz ve Ezgi, arkadaş olarak iyi bir çift olmuşlardır. Ezgi, Deniz'in göründüğünden çok daha fazla bir adam olduğunu keşfetmeye başlar. Yalın ve Defne ise aşklarının en güzel, en tatlı günlerini yaşamaktadırlar. Plaza kalasının içinden şahane bir sevgili çıkmıştır. Ama Defne'nin abi korkusu, bu ilişkinin ciddi bir sınava girmesine yol açar. Defne bu sınavı atlatabilecek midir?

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler