1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İMO'nun yeni yönetimi'nden kurum ziyaretleri
İMO'nun yeni yönetimi'nden kurum ziyaretleri

İMO'nun yeni yönetimi'nden kurum ziyaretleri

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şube Başkanı Turan Kapan ve yönetim kurulu üyeleri, GABB Genel Sekreteri Ahmet Ertak ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Temel'i ziyaret etti.

A+A-
İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi'nin 21. Dönem Olağan Genel Kurulu'nda seçilen yeni yönetimi, kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye başladı. İMO Diyarbakır Şube Başkanı Turan Kapan, Sekreter Üye Ferhat Demir, yönetim kurulu üyeleri Sultan Erdemli, Mehmet Emin Polat ve Şube Sekreteri Barış Çetinkaya, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Belediyeler Birliği'ni (GABB) ziyaret etti.
 
Kapan ve beraberindekiler, GABB Genel Sekreteri Ahmet Ertak ile görüştü. Görüşmede, yapı denetimi ve proje denetimi konusunda yaşanan sorunların giderilmesi ve ortak çalışmalar için protokoller düzenleme ve meslek odalarının deneyimlerinden faydalanılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Ertak, İMO Şube Başkanı Kapan ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Kapan ve beraberindekiler, GABB'da çalışan inşaat mühendislerini de ziyaret ederek sohbet etti. 
 
Kapan ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Temel'i makamında ziyaret etti. Görüşmede ortak çalışmalar yürütülmesi, düzenlenen seminer ve sempozyumlara katılım sağlanması, inşaatlardaki demirci ve kalıpçı ustalarına eğitimler verilmesi konuları görüşüldü. 
Ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ndeki inşaat mühendislerini ziyaret eden İMO yönetim kurulu üyeleri, odanın çalışma raporuna ilişkin üyelerden görüş ve önerilerini aldı. 
 

HABERE YORUM KAT