1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İMO’DAN Malatya, Dersim, Şanlıurfa ve Elazığ temsilciliklerine ziyaret
İMO’DAN Malatya, Dersim, Şanlıurfa ve Elazığ temsilciliklerine ziyaret

İMO’DAN Malatya, Dersim, Şanlıurfa ve Elazığ temsilciliklerine ziyaret

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şube Başkanı Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya, Dersim, Şanlıurfa ve Elazığ temsilciliklerini ziyaret etti.

A+A-

İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube Başkanı Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, temsilcilik ziyaretleri kapsamında 19 Mayıs’ta Şanlıurfa, 21 Mayıs’ta Dersim, 22 Mayıs’ta ise Malatya ve Elazığ temsilcilikleri yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Temsilcilik binalarında gerçekleştirilen ziyarette Malatya Temsilcisi Bedir Özten, Elazığ Temsilcisi Hıdır Kaya ve Dersim Temsilciliği yönetim kurulu üyeleri Cem Öz ve Hasan Kaya, Şanlıurfa Temsilcisi Kemal Yazar, Tarı ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, temsilcilik faaliyetleri konusunda bilgi verdi.

Ziyaretlerde, temsilcilik atamaları, temsilcilik atamaları ve gelecek dönemde yapılacak çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.  

İnşaat mühendislerinin mesleki açıdan yaşadıkları sorunların da gündeme geldiği ziyaretlerde konuşan İMO Şube Başkanı Tarı, bölgedeki temsilcilikleri ziyaret etmeye devam edeceklerini söyledi.

 

HABERE YORUM KAT