1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İMO yönetim kurulu üyeleri kurumları ziyaret etti
İMO yönetim kurulu üyeleri kurumları ziyaret etti

İMO yönetim kurulu üyeleri kurumları ziyaret etti

İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube Başkanı Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Valiliği, Rojava Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Sur Belediyesi’ni ziyaret etti.

A+A-

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi’nin 22. Genel Kurulu’nda seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri, kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulunuyor.

Şube Başkanı Sinan Tarı, Sekreter Üye Yusuf Yeşil, Sayman Üye Zülküf Murat Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri Rojda Varhan, Ferhat Demir, Murat Demir, Gülay Güler, ilk olarak 7 Nisan’da Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti. İMO yönetim kurulu üyeleri ardından 10 Nisan’da Rojava Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eş Başkanları Mustafa Ocaklık’ı, 11 Nisan’da ise Sur Belediyesi Eş Başkan Vekili Azize Değer Kutlu, Başkan Yardımcıları Vedat Gündüz ve Naşide Buluttekin’i ziyaret etti.   


Ziyaretlerde, yapı denetimi sistemi ve yaşanan aksaklıklar, Bakanlar Kurulu tarafından Sur ilçesi için alanın acele kamulaştırma kararı ve meslek odalarının deneyimlerinden faydalanılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Diyarbakır Valisi Aksoy, Rojava Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eş Başkanları Mustafa Ocaklık ve Sur Belediyesi Eş Başkan Vekili Değer Kutlu,  Şube Başkanımız Sinan Tarı ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.


İMO yönetim kurulu üyeleri, ayrıca kurumlarda çalışan Oda üyesi inşaat mühendislerini de ziyaret ederek sohbet etti.

 

HABERE YORUM KAT