1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlker Ayrık ile Var Mısınız Yok Musunuz sürprizlerle geliyor
İlker Ayrık ile Var Mısınız Yok Musunuz sürprizlerle geliyor

İlker Ayrık ile Var Mısınız Yok Musunuz sürprizlerle geliyor

Star Tv'de ekrana gelecek olan Var Mısınız Yok Musunuz ne zaman başlayacak? İlker Ayrık'ın sunumu ile ekrana gelecek olan Var Mısınız Yok Musunuz yarışması hakkında merak edilen detayları sizin için derledik. İşte İlker Ayrık ile Var Mısınız Yok Musunuz y

A+A-

Sevilen sunucusu İlker Ayrık Star TV’deki yeni yarışma programı Var Mısınız Yok Musunuz ile ekranlara dönüyor.Çok yakında ekranlara gelecek olan yarışma programı Var Mısınız Yok Musunuz için kolları sıvayan İlker Ayrık programın tanıtım filmini kendi elleriyle çekti.

Filmin yönetmenliğini üstlenen İlker Ayrık, her zamanki gibi farkını da ortaya koydu. Oldukça eğlenceli karelerin yakalandığı çekimlerde, ünlü sunucu pozitif enerjisiyle yine bomba gibi bir programla izleyicinin karşısında olacağının sinyallerini verdi. Sezona damga vuracak bir yarışma programı ile gelen İlker Ayrık, Var Mısınız Yok Musunuz diyecek!!
 
EŞLİ, OYUNLU, ARABALI, HEYECANLI, KAHKAHALI

Yepyeni ve farklı bir içerikle ekrana gelecek olan yarışma programında en önemli farkı yarışmacıların eşli olması.İlker Ayrık oyunlarıyla  da yarışmayı bambaşka bir eğlenceye taşıyacak.

Ayrıca Var Mısınız Yok Musunuz’da 500.000 TL. para ödülünün yanı sıra araba ödülü de olacak.
 
VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ

Tüm dünyada, 20 yıldır 76 ülkede yayınlanan efsane program Var Mısın Yok Musun’un ismi de değişti. Yarışma artık eşli olduğu için ismi Var Mısınız Yok Musunuz oldu. Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve Pervasız Yapım’ın ortak yapımcılığını üstlendiği Var Mısınız Yok Musunuz, Star TV’de izleyici ile buluşacak.

HABERE YORUM KAT