1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık'ta nefes kesen sahne!
İlişki Durumu Karışık'ta nefes kesen sahne!

İlişki Durumu Karışık'ta nefes kesen sahne!

Ekranların renkli dizisi İlişki Durumu Karışık yeni bölümü ile 29 Ağustos 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'de Show TV'de kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen İlişki Durumu Karışık 8. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen yeni bölüm

A+A-

Show TV’nin her hafta ilgiyle izlenen yaz dizisi “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor.

 

Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor.

Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

Cumartesi akşamları Show TV'de izleyiciyle buluşan romantik komedi İlişki Durumu Karışık 8. bölümünde; Can, Ayşegül'ü Murat'tan kıskandı, Murat ise şok bir hamleyle formalite evliliği bildiğini açıkladı ve Ayşegül'e aşk itirafında bulundu. Can, Ayşegül, Elif ve Murat arasındaki gelgitli aşkı bu bölümde neler olacağı merak ediliyor...

“İlişki Durumu: Karışık” son bölümünde; Ayşegül kalbini Can’a açmış, hislerini dile dökmüştür. Can’ın Ayşegül’e cevabı Ayşegül’ü sinir krizine sokmaya yetecektir! Can’ın Elif’le yakın arkadaş olması herkesin dilindedir. Handan tarafından uyarılan Can, Elif’ten uzak kalmayı başarabilecek midir? Yoksa Elif’in bir sözüyle ona mı koşacaktır? İsmail, Ayşegül için büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Ayşegül’ün tarzı İsmail’e emanettir! Ayşegül, İsmail’in “lady okuluna” kayıt olur! Eve gelecek olan gazeteciler için Ayşegül’ün ev sahipliği yapması gerekir. Eline büyük bir koz geçen Ayşegül bu durumu Can’a karşı kullanır. Can elinde bez ile bütün evi Ayşegül’e inat temizleyebilecek midir? Murat doğum gününü Ayşegül’le birlikte geçirir. Murat, Ayşegül’e karşı hissettiklerini dile döker. Çünkü öğrendikleri aklını karıştırmaya yetmiştir!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler