1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık'ta kuduz şüphesi!
İlişki Durumu Karışık'ta kuduz şüphesi!

İlişki Durumu Karışık'ta kuduz şüphesi!

İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı kahkahaya boğacak. Cumartesi günü 13. bölümü ile ekrana gelecek olan İlişki Durumu Karışık'ta Ayşegül'ün köpek sevgisi Can'ın başını derde sokacak. İşte yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar..

A+A-

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe) ve Özlem Öçalmaz (Ece) rol alıyor.
 
13. Bölüm fragmanını yayınlayan İlişki Durumu Karışık'ta Can kuduz mu oluyor? İşte yeni bölüm fragmanı ve ilk detaylar..
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 13. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
“İlişki Durumu: Karışık”ın 12. bölümünde; Can Elif’in yanında, onun gönlünü alma derdindeyken evde bir başına kalan Ayşegül’ü zorlu bir gece bekler; eve hırsız girmiştir. Ayşegül’ün yardımına kim koşacaktır, Can mı yoksa Murat mı? Hırsız haberi İsmail ve Mediha’yı huzursuz etmiştir. Güvenlik elemanı tutmaya karar verirler ancak İsmail’in bulduğu güvenlikçi hiç de sandıkları gibi biri çıkmaz. Can taşınmak için ev bakmaya başlar ancak onun gitmesini istemeyen Ayşegül’ün bu konuda başvuracağı kendince yöntemleri vardır! Can ise Ayşegül’ün niyetini anlar ve onu kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni ardına koymaz. Can ve Elif birlikte çıktıkları akşam yemeğinde Ayşegül ve Murat’la karşılaşır. Gecenin sonu Ayşegül için de Can için de büyük bir sürprize gebedir!
 
“İlişki Durumu: Karışık”, aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler