1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık'ta Can vazgeçiyor!
İlişki Durumu Karışık'ta Can vazgeçiyor!

İlişki Durumu Karışık'ta Can vazgeçiyor!

İlişki Durumu Karışık yeni bölümü ile Cumartesi akşamı herkesi ekrana kilitleyecek. Show TV'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık 13. bölümde Ayşegül eve köpek alıyor. Can bu durumdan hiç memnun değil. İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı ve detay

A+A-

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe) ve Özlem Öçalmaz (Ece) rol alıyor.
Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 13. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
“İlişki Durumu: Karışık”ın 13. bölümünde; Can, oynayacağı filmin yapımcısının Murat, senaristinin Ayşegül olduğunu öğrenmiştir. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Can bu işten kurtulmanın yollarını ararken; Ayşegül, Murat’ın neden Can’ı filminde başrol olarak oynattığının cevabını almanın peşindedir. Can ve Ayşegül arasındaki ipler gerilmişken beklenmeyen bir misafir bir anda tüm atmosferi değiştirir.
 
Hırsız olayından sonra Ayşegül’e kötü davrandığı için Tahsin tarafından uyarılan Mediha, Ayşegül ile barış sağlama yollarına gider. Mediha’nın ‘sevgi dolu’ tavırları Ayşegül’ü büyük bir şaşkınlığa sürükler. Bu sırada eve gelen Elif, Ayşegül’ün sabrını zorlar ve işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Bütün bunlar yaşanırken, Murat Ayşegül’e sürpriz bir teklifte bulunur.  
 
“İlişki Durumu: Karışık”, aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle  Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler