1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık'da eğlenceli dakikalar!
İlişki Durumu Karışık'da eğlenceli dakikalar!

İlişki Durumu Karışık'da eğlenceli dakikalar!

Show TV'nin eğlenceli dizisi İlişki Durumu Karışık 17. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamlarını keyifli haline getiren dizinin yeni bölümünde Can, Ayşegül'ü ikna etmek için çabalıyor. İlişki Durumu Karışık 17. bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

A+A-

Can, Ayşegül'le evlenmek istiyor. Ayşegül'e gerçekten aşık olan Can, evlilik için Ayşegül'ü ikna edebilecek mi? İlişki Durumu Karışık 17. bölüm fragmanı yayınlandı.
 
İlişki Durumu Karışık yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 17. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Can anlaşmalı boşanma için gereken evrakları imzalamıştır. Ayşegül’e olan sevgisini bir imzanın bitiremeyeceğine inanan Can, Ayşegül’le sıfırdan bir hayata yelken açmak için çaba harcar. Ayşegül, yeni hayatının ilk günlerini iş aramakla geçirir ve bir Kitap evinden iş teklifi alır. 
 
Ancak Ayşegül’ün ufak bir nüansı atlamış olması kendisini büyük bir karmaşanın içinde bulmasına sebep olur! Ayşegül’e çıkan her yolun kapanması Can’ın ortalardan kaybolmasına sebep olur. Herkes Can’ın nerede olduğunu merak ederken; Efe, Ayşegül ve Can’ın yakınlaşmasını sağlamak adına bir adım atar. 
 
Ancak bu adım işlerin tam anlamıyla kördüğüm olmasına sebep olur. Can’ın ortalardan kaybolmasıyla Mediha, yanına İsmail’i de katarak yollara düşer. Mediha ve İsmail’i zorlu bir yol macerası beklemektedir!

HABERE YORUM KAT