1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık yine merak konusu!
İlişki Durumu Karışık yine merak konusu!

İlişki Durumu Karışık yine merak konusu!

Show Tv'nin merakla beklenen dizisi İlişki Durumu Karışık 6. yeni bölümü dün akşam yayınlanmadı. Peki İlişki Durumu Karışık dizisi 8 Ağustos Cumartesi akşamı yeni ve 6. bölümü neden yok? İlişki Durumu Karışık dizisi yayın akışı değişti mi? Ayrıntılar.

A+A-

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe) ve Özlem Öçalmaz (Ece) rol alıyor. Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Merakla beklenen İlişki Durumu Karaşık yeni bölümü yayınlanmadı. Peki İlişki Durumu Karışık dizisi yeni bölüm dün akşam neden yok işte yanıtı...

Show TV’nin son anda yaptığı akış değişikliği nedeniyle dizinin yerine Zaman Makinası adlı Türk filmi yayınlanacak. Dizinin yeni bölümü 15 Ağustos’ta ekranlarda olacak.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 6. BÖLÜM FRAGMANI
 


İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İlişki Durumu Karışık yeni bölümde (15 Ağustos) neler olacak?

“İlişki Durumu: Karışık”ın altıncı bölümünde; Ece ve Efe, Ayşegül’le Can’ın yaptığı evlilik sözleşmesini bulmuştur. Dört bir yandan sıkışan Can ile Ayşegül gerçeklerin ortaya çıkmasını engelleyebilecek midir? Can ve Ayşegül arasını bozmakta kararlı olan Mediha yeni bir planı devreye sokar; ancak işler sandığı gibi gitmeyecektir. Can alyansını Elif’ten alır. Alyansın Elif de olduğunu öğrenen Ayşegül büyük bir kıskançlık içine girer ve soluğu Elif’in karşısında alır. İki kadın Can için birbirine meydan okur. Can’ın filmi için basın gösterimi yapılacaktır. Handan Can’ın özellikle Ayşegül’le katılmasını ister. Ancak işler karışacak ve Can; Ayşegül’le Elif arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır! Can’ın tercihi Elif mi olacaktır yoksa Ayşegül mü?

“İlişki Durumu: Karışık”ın beşinci bölümünde; Can geçirdiği sinir krizi sonucu hastanede yatan Elif’le daha da yakından ilgilenmeye başlar ve bu durumdan sorumlu tuttuğu Murat’a karşı tavır alır. İki arkadaşın arası ilk defa açılır. Elif ise Murat’ı tamamen unutmak için yine Can’dan destek alacaktır.

Ayşegül çok istemese de bir kez daha Mediha’yla karşı karşıya gelir ve İsmail’in yardımlarıyla durumu idare etmeye çalışır.  Yavaş yavaş Elif’i kıskanmaya başlayan Ayşegül, Can’ın kalbine giden yolun midesinden geçtiğini düşünerek ona bir sürpriz hazırlar ama yine işler planladığı gibi gitmez. Bu sırada, Ayşegül’ün yazdıklarını okuyan Murat, kıza yazarlık konusunda bazı ilginç ipuçları öğretecektir.
 
Bu sayede Ayşegül de Murat’ı daha yakından tanıma fırsatı bulur. Tekrar sıfırı tüketen Efe ve Ece ise çaresizdir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler