1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık için heyecan dorukta!
İlişki Durumu Karışık için heyecan dorukta!

İlişki Durumu Karışık için heyecan dorukta!

Show TV'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık bu akşam 15. bölüm ile ekrana geliyor. Ayşegül boşanmak için kararlı fakat Can istemiyor. İkili arasındaki aşk yeniden başlayacak mı? İlişki Durumu Karışık 15. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümden detaylar.

A+A-

Can'ın Ayşegül'den boşanmaya hiç niyeti yok!
 
İlişki Durumu: Karışık'ın 15. bölümünde; Elif’in Ayşegül ve Can’ın evliliği için anlattıklarının gerçek olduğunu anlayan aile, bu sahte evliliğin boşanmayla sonlanmasını ister; ancak Can ailesine rağmen Ayşegül için savaşmaya karar vermiştir. Ayşegül, hayatının bir sayfasını kalbinden tamamen koparıp atmaya kararlıdır! Can’ı geçmişinde bıraktığına kendini inandıran Ayşegül gerçeğin hiç de öyle olmadığını görür! 
 
Yaşananlardan sonra tansiyonu oynayan İsmail’e hemşirelik etmek Mediha’ya düşer. İsmail’i Mediha’nın elinde zorlu günler beklerken geçmişin tozlu sayfalarında kalan gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar. Mediha istenilmeyen gelin midir? Can, kendini affettirebilmek için Ayşegül’ün peşine düşer. 
 
Ayşegül’ü adım başı takip eden Can, Ayşegül’e bir teklifte bulunur! Bu teklifi kabul eden Ayşegül boşanma fikrinden uzaklaşabilecek midir? Ayşegül’ün kalbi ve mantığı arasında sıkışıp vereceği karar ne olacaktır?
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 15. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 
 
“İlişki Durumu: Karışık”ın 14. bölümünde; Ayşegül, Murat’la Cannes’a gitmek üzere yola çıkmıştır. Ayşegül’ü kaybettiğini düşünen Can perişan bir haldeyken, yaşanan bir yanlış anlaşılma Can’ın aşkının öfkeye dönmesine sebep olur! 
 
Can öfkesine yenilip hayatının hatasını yapar! Can yaşadıklarını balıkçıya anlatır. Balıkçının Can ve Ayşegül ikilisini bir araya getirip konuşmalarını sağlamak için muhteşem bir fikri vardır! 
 
Mediha, Tahsin’in kendisini aldattığından şüphelenir. İsmail ile kafa kafaya veren Mediha iz sürmeye başlar. Yanlış sürülen izin sonu büyük bir rezillikle biter! Can ve Ayşegül arasındaki buzlar erimeye başlar; ancak dile gelecek gerçekler Ayşegül’ün hayatında yepyeni bir sayfa açmaya yetecektir! Ayşegül, Can’ın elleri arasından kayıp gidecek midir?  

HABERE YORUM KAT