1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölüm
İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölüm

İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölüm

Show Tv'de yeni başlayan dizi İlişki Durumu Karışık yeni bölümleriyle pazar akşamları kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan dolu son bölümün ardından İlişki Durumu Karışık dizisi yeni bölüm şimdiden merak konusu oldu. Peki İlişki Durumu Karışık 4. yeni böl

A+A-

Ekranların sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık yeni bölüm için heyecan dorukta. Dizi severler İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.  Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölüm fragmanı Show TV'nin resmi sitesi üzerinden takip edebileceğiniz gibi bu haberimizden de takip edebilirsiniz. Fragman videosu yayınlanır yayınlanmaz haberimizdeki yerini alacaktır.

 
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Balayından dönen Ayşegül ve Can dışarıda karı-koca, evde çalışan-patron rolüne geri dönerler. Basına ve Can’ın ailesine karşı bu evcilik oyununu sürdürürken kendi aralarında her fırsatta didişmekten geri kalmazlar. Can’ın annesi Mediha gelinine bir türlü ısınamaz ve Ayşegül’ün açıklarını aramaya devam eder. Ayşegül ise romanını bastırmanın derdindedir ve sonunda bir yayıneviyle görüşmeye gider. Bu sırada Murat’ın da Ayşegül’e sürpriz bir teklifi vardır. Tüm bunlar yaşanırken Can da Elif’le arasını düzeltip buzları eritmeye çalışmaktadır.

Yapımcı: Faruk Bayhan

Yapım: MF Yapım

Yönetmen: Bülent İşbilen

Senaryo: Banu Kiremitçi Bozkurt

Oyuncular: Berk Oktay, Seren Şirince, Eda Ece, Pamir Pekin, Mert Türkoğlu, Özlem

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler