1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlişki Durumu Karışık 31. bölümde Ayşegül'e tuzak
İlişki Durumu Karışık 31. bölümde Ayşegül'e tuzak

İlişki Durumu Karışık 31. bölümde Ayşegül'e tuzak

SHOW TV'nin heyecanlı dizisi İlişki Durumu Karışık'ta işler karışıyor. Elif'in hamilelik yalanını öğrenen Ayşegül, Mediha'nın tuzağına düşüyor.

A+A-

Show TV’nin ekrana damgasını vuran projelerinden “İlişki Durumu: Karışık”; aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor.
 
Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor.
 
Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.


İlişki Durumu Karışık yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!


İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 31. BÖLÜM FRAGMANI

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“İlişki Durumu: Karışık”ın 30. bölümünde; Gülendam’ın Ayşegül’e söyledikleri yenilir yutulur cinsten değildir! Ayşegül öğrendiklerini doğrulamak istercesine Elif’in hamileliğini sorgulamaya başlar. 

Kaza sonrası Ayşegül’ün evinde dinlenen Murat, Sevgililer Günü için özel bir hazırlığa girişir ama Can’ın da bu planı bozmak için bir planı vardır. Naci, Mediha’nın gönlünü hazırladığı Sevgililer Günü sürpriziyle almaya kararlıdır. Mediha’nın otokontrolünü kaybedişiyle Sevgililer Günü sürprizi büyük bir eğlenceye dönüşür.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler