1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İlhanlı: Zor Günler Geride kalacak
İlhanlı: Zor Günler Geride kalacak

İlhanlı: Zor Günler Geride kalacak

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Feyzi İlhanlı, başarı için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, zor günleri el birliği ile atlatacaklarını söyledi.

A+A-
Yeşil- Kırmızılı Kulübün Başkanı Feyzi İlhanlı, zor günleri geride bırakarak hak ettikleri yere geleceklerine olan inancını dile getirdi.
 
 
'BU DÖNEMİ ATLATACAĞIZ'
 
İlhanlı,"Taraftarın beklentisini ve üzüntüsünü biliyorum. Ancak bizler de çok üzülüyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz ve teknik heyetimiz de bu işten ekmek kazanıyor. Onlar da başarılı olmak istiyor ve bu olmadığı için mahçubiyet içindedir. Takımımızın bu dönemi başarıyla atlatarak hak ettiği yere geleceğine inanıyorum.
 
 
'KİMSEYE MUHTAÇ ETMİYORUZ'
 
Bizim bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kimseden maddi beklentimiz yok. Sezon başında olduğu gibi devre arasında da transferde hiç bir fedakarlıktan kaçınmadık. Kulüplerin maddi sıkıntıları ortada. Bir çok kulüp transfer yasağı cezası almış ya da transfer yapacak maddi kaynak bulamazken biz kurum,belediye ve devlet desteği olmadan,reklam ve sponsorluk olmadan bu işi yapıyoruz.
 
 
'TARAFTAR İNANSIN,BAŞARI GELECEK'
 
Buna rağmen Diyarbakırspor eskisi gibi kimseye muhtaç olmasın diye ne gerekiyorsa yapıyoruz. Yeter ki takımımız başarılı olsun,halkımız mutlu olsun. Taraftarlarımızdan isteğim takıma olan desteklerini ve inançlarını sürdürsünler.Güzel günler elbette gelecek. TFF'nin gelecek yıllar için belirlediği mali kriterlere uyan bir kulüp olmamız önemli avantaj. Bir de şampiyonluk gelirse gelecek yıllarda çok daha iyi yerlere geliriz." dedi.

HABERE YORUM KAT