1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İlhanlı takıma para yağdırdı
İlhanlı takıma para yağdırdı

İlhanlı takıma para yağdırdı

DİYARİNSESİ.ORG - Yeni Diyarbakırspor AŞ'de play-off maçları öncesi para dopingi.

A+A-
BAŞKAN İLHANLI'DAN PLAY-OFF ÖNCESİ PARA DOPİNGİ.
MAÇ BAŞI ALACAKLARI ÖDENDİ.
Spor Toto 3.Lig 2.Grupta mücadele eden Yeni Diyarbakır AŞ ligin son haftası öncesi takıma büyük moral. Yeşil-Kırmızılı ekibin Onursal başkanı ve en büyük maddi destekçisi Feyzi İlhanlı, Play-Off öncesinde takıma para dopingi yaptı.
 
Geçen hafta kente gelerek teknik heyet ve futbolcularla toplantı yapıp şampiyonluk halinde takıma 500 bin TL prim vereceğini açıklayan İlhanlı, futbolcuların maç başı alacaklarını banka hesaplarına yatırarak şampiyonluk yolunda önemli bir motivasyon sağladı.
 
MADDİ FEDAKARLIĞA DEVAM EDİYOR
Futbolculara 8'er maç başı alacaklarına denk gelen 300 bin TL değerinde ödeme gerçekleştirildi. Türkiye'de önemli gelir kaynakları, maddi destekçileri, güçlü sponsorları, siyasi ve bürokratik destekçileri olan kulüpler bu avantajlarına rağmen maddi sorunlarla boğuşurken,kulübümüzün borçsuz olarak yoluna devam etmesinde en büyük pay sahibi olan Feyzi İlhanlı'nın fedakar bir tutum sergilemesi takdir toplamaya devam etmektedir.
 
TÜM KESİMLERİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ
Diyarbakırspor markasını bugüne kadar kimseye muhtaç etmeyen ve şampiyonluk için her türlü maddi imkanlarını zorlayarak bugünlere getiren İlhanlı'ya bir kez daha teşekkür ediyoruz. Şampiyonluğa giden yolda kentteki iş dünyasını, sivil toplum örgütlerini, mülki amirleri, yerel yönetimleri ve bu kadim kente vefa borcu olan herkesi imkanları ölçüsünde destek olmaya çağırıyoruz.
 

HABERE YORUM KAT