1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İlhan Selçuk'un darbe çeşitleri
İlhan Selçuk'un darbe çeşitleri

İlhan Selçuk'un darbe çeşitleri

Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına katılan gazeteci Oral Çalışlar, İlhan Selçuk'un kendisine söylediği ilginç sözleri aktarınca Ali Sirmen itiraz etti. İşte o sözler:

A+A-

CNNTurk'te Ahmet Hakan'ın yönettiği 'Tarafsız bölge' programında Ergenekon iddianamesi tartışıldı. İddianamenin son derece tutarlı hazırlandığını kaydeden katılımcıların yanı sıra iddianameye karşı çıkanlar da vardı.Dün gece yayınlanan proğrama katılanlardan Oral Çalıslar'ın sözleri damga vurdu. İddianamede adı Ergenekon Terör Örgütü kurucusu olarak geçen İlhan Selçuk hakkında konuşan Çalışlar, Selçuk'un kendisine gözaltına alınmadan 10 gün önce darbe ile ilgili konuştuğunu söyledi. Çalışlar, "İlhan Selcuk gözaltına alınmadan 10 gün önce bana 'iyi darbe var kotu darbe var sen her turlu darbeye karşısın" dediğini kaydetti.

Bunun üzerine proğrama katılan Ali Sirmen itiraz etti. Sirmen'in itirazı üzerine Çalışlar, "İnanmıyorsan gel birlikte gidelim soralım." şeklinde mukabelede bulundu. Bunun üzerine Sirmen, gerek olmadığını ifade etti.