1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İlhami Işık DİTAV'ın konuğu
İlhami Işık DİTAV'ın konuğu

İlhami Işık DİTAV'ın konuğu

DİTAV İstanbul Şubesinin bu haftaki konuğu Gazeteci-Yazar İlhami Işık’tı.

A+A-

Kendisini bu programa davet eden Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı İstanbul Şubesi Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın’a ve yönetim kuruluna teşekkür eden Yazar İlhami Işık, “bugünkü program Diyarbakırlı hemşehrilerimizle bir araya gelmek için vesile oldu” dedi.

Soru-Cevap şeklinde gerçekleşen programda, Yazar İlhami Işık, Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi, Doğu ve Güneydoğu bölgesinde yaşanan olaylar, Suriye’deki olayların Türkiye’ye etkisi programın konusunu oluşturdu. 

Ditav İstanbul Şubesi Başkanı Av. Aydoğan AHIAKIN tarafından Yazar İlhami Işık’a programın bitiminde teşekkür plaketi takdim edildi.
 
Vakfın Şube Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa GÜRAN ise Yazar İlhamı Işık’a Diyarbakır’la ilgili kitaplar hediye etti. Yazar İlhami Işık, programa konuk olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti. 

Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı İstanbul Şubesinde gerçekleşen söyleşiye Vakıf Üyeleri, İş adamları, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin ve İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Koyunoğlu da katıldı.
 
Programın bitiminde vakıf üyeleri ile birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

HABERE YORUM KAT