1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İl İl Partilerin kazandıkları milletvekilleri
İl İl Partilerin kazandıkları milletvekilleri

İl İl Partilerin kazandıkları milletvekilleri

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. 25. dönemde bu isimler milletvekilliği yapacak.

A+A-

İşte il il parti parti isim isim milletvekilleri tam listesi:

ADANA

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç

CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan
MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz
HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Rıdvan Turan, Meral Danış Beştaş

ADIYAMAN

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat
HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım

AFYONKARAHİSAR

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı
MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak
CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Kayıkcı

AĞRI

HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir, Mehmet Emin İlhan

AKSARAY

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Nevzat Palta
MHP AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: Turan Yaldır

AMASYA

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce
CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer

ANKARA

AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan
CHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil
MHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Yıldırım Tuğrul Türkeş, Zühal Topcu, Mustafa Erdem, Şefkat Çetin, Mustafa Mit
HDP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder

ANTALYA

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik
CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök
MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul, Tarkan Akıllı
HDP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Saruhan Oluç

ARDAHAN 

HDP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Taşkın Aktaş
AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

ARTVİN

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla
CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

AYDIN

CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız, Mehmet Fatih Atay
AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz
MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Ali Uzunırmak

BALIKESİR

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu
CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça
MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok, Recep Çetin

BARTIN

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç
CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya

BATMAN

HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran
AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ziver Özdemir

BAYBURT

AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal
MHP BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Karabey Kadri Karaoğlu


BİLECİK

AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Erdemir
CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün

BİNGÖL

AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu
HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy

BİTLİS
HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı
AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz

BOLU

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü
CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Özcan

BURDUR

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Reşat Petek
CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker
MHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Alparslan Ahmet Dursun

BURSA

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun
CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayıoğlu
MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir, Tevfik Topçu
HDP BURSA MİLLETVEKİLİ: Asiye Kolçak

ÇANAKKALE

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz
AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Bülent Turan
MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: İbrahim Kürşat Tuna

ÇANKIRI

AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz

ÇORUM
AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Murt
CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse

DENİZLİ

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca
MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan

DİYARBAKIR

HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp, Edib Berk
AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Cevdet Yılmaz

DÜZCE

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir

EDİRNE 

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Şemsettin Emir

ELAZIĞ

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut
MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ: Yavuz Temizer

ERZİNCAN

AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Talha Erol Durmaz
CHP ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Erdoğan Özyalçın

ERZURUM

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir
MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın
HDP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Seher Akçınar Bayar

 

ESKİŞEHİR 

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel
AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Salih Koca
MHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Ruhsar Demirel

GAZİANTEP

AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan
MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ, Ertuğrul Tolga Orhan
CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şeker, Mehmet Gökdağ
HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Mahmut Toğrul

GİRESUN

AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Turhan Alçelik, Adem Tatlı
CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu
MHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Orhan Erzurum

GÜMÜŞHANE

AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Kemalettin Aydın
MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Mustafa Canlı

HAKKARİ

HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan

HATAY

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu
CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem
MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Adnan Şefik Çirkin

IĞDIR

HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman
MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: İsa Yaşar Tezel

ISPARTA

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel
MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan
CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır

İSTANBUL

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman, Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Alı Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Marka Eseyan, Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdürrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç


CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuy İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer AYata, Gülay Yedekci Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin, Bihlun tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Murat Özçelik, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu
MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, Uygar Suphi Aktan, Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu, Meral Akşener, Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem
HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya, Erdal Ataş, Turgut Öker, Filiz Kerestecioğlu, Sezai Temelli, Pervin Buldan, Garo Paylan, Abdullah Levent Tüzel, Ali Kenanoğlu, Emine Beyza Üstün

İZMİR

CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böme, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin
AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık, Mustafa İbrahim Turhan, Nesrim Ulema, Hamza Dağ
MHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural, Aslan Savaşan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç
HDP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan

KAHRAMANMARAŞ

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Beyazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil
MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan

KARABÜK

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Osman Kahveci
MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yalçın

KARAMAN

AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker

KARS

HDP KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Bilgen, Şafak Özanli
AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ: Mehmet Uçum

KASTAMONU

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik
MHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ: Emin Çınar

KAYSERİ

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Ahmet DOğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalık
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu, Ali Kilci, Süleyman Korkmaz
CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık

KIRIKKALE

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Kağan Köksal, Ramazan Can
MHP KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ: Seyih Ahmet Göçer

KIRKLARELİ

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu
AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Hamdi Irmak

KIRŞEHİR

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya
MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Cemil Yıldırım Türk

KİLİS

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat
MHP KİLİS MİLLETVEKİLİ: Mustafa Yün

KOCAELİ

AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı
CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan
MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı,Lütfü Türkkan

KONYA

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyde Gülseren Işık, Hacı Ahmet Özdemir
MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı, Mustafa Sait Gönen
CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt

KÜTAHYA

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel
MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Alim Işık

MALATYA

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci
CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba

MANİSA

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Recai Berber, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Murat Baybatur
CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer
MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Zeynel Balkız

MARDİN

HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu

MERSİN

CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar,Aytuğ Atıcı
AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya
MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek, Ali Öz
HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Öz

MUĞLA

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir
AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Hasan Kökten
MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan

MUŞ

HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım
AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek

NEVŞEHİR

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk
MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Varol

NİĞDE

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen
MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Vedat Bayram

ORDU

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, İhsan Şener
CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel

OSMANİYE

MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy
AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mucahit Durmuşoğlu

RİZE

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak

SAKARYA

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayşenur İslam, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ali İnci
MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba
CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç

SAMSUN

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt
CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin
MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta, Hüseyin Edis

SİİRT

HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Hatice Seviptekin
AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay


SİNOP

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Cengiz Tokmak
CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz

SİVAS

AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun
MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Celal Dağgez
CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız

ŞANLIURFA

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Nureddin Nebati, Mehmet Kasım Gülpınar, Seyit Eyyüpoğlu, Mazhar Bağlı, Halil Özcan, Hamide Sürücü, Ahmet Eşref Fakıbaba
HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan, Leyla Güven, Ziya Çalışkan

ŞIRNAK

HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez

TEKİRDAĞ

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü
AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan
MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Belen

TOKAT

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ: Coşkun Çakır, Celil Göçer, Fatma Gaye Güler
MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Abdurrahman Başkan
CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Orhan Düzgün

TRABZON

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar
MHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Koray Aydın
CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen

TUNCELİ

HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLLERİ: Alican Önlü, Edibe Şahin

UŞAK

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım
MHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yılmaz

VAN

HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Yurdusev Özsökmenler, Adem Özcaner, Tuğba Hezer, Selami Özyaşar, Remzi Özgökçe
AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Burhan Kayatürk

YALOVA

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fikri Demirel
CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce

YOZGAT

AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ: Abdülkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer
MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ: Sadir Durmaz

ZONGULDAK

CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu
MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Zeki Çakan

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler