1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İl Başkanı Aydın Altaç'a ziyaret
İl Başkanı Aydın Altaç'a ziyaret

İl Başkanı Aydın Altaç'a ziyaret

DİYARBAKIR- AK Parti'den, Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Meclis üyeliğine seçilen heyet, İl Başkanı Aydın Altaç'ı ziyaret etti.

A+A-

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, 30 Mart'ta gerçekleştirilen mahalli idareler seçiminde yeni seçilen AK Parti Bağlar Belediye Meclisi üyeleri ile uyum içerisinde çalışarak, Diyarbakır ve Bağlar'a kaynakların verimli şekilde kullanılması ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmek için en iyi şekilde hizmet sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Altaç, “Bizim için hizmet yerelde başlar. AK Parti'nin ülke genelinde yaptığı hizmetlerin başı yerelde yapılan hizmetlerle ön plana çıktı. Bizim tek başımıza yapacağımız işler çok ses getirmez ama sizlerin desteği ile olacaktır. Şu an itibari ile sürecin başındayız önce ki dönemlerde sıkıntıların yaşanmaması için birlik ve beraberlik ruhunun oluşması partimiz için ve Diyarbakır için çok yararlı olacaktır. Bağlar ilçemizden seçilen belediye meclis üyelerinin AK Parti çatısı altında Diyarbakır'a yapacakları hizmetleri önemsiyoruz. Bizim ulaşamadığımız yerlere onlar ulaşacaktır. Bizlerde onlardan alacağımız fikir ve önerilerle imkanlar dahilinde Diyarbakır ve Bağlar'a en kaliteli hizmeti sunacağız” dedi.

(YRT-AŞ-Y)
 

HABERE YORUM KAT