1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İkinci eleme adayı belli oldu
İkinci eleme adayı belli oldu

İkinci eleme adayı belli oldu

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtını verecek eleme adayları belli oldu. Atakan'ın yanına gelen isim Yunus Günçe oldu.

A+A-

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı için geri sayım sürerken ikinci eleme adayı da 3 Mayıs 2016 akşamı yayınlanan son bölümde belli oldu. Survivor oy sıralamasını belirleyecek SMS oylaması sonuçları önümüzdeki hafta salı günü açıklanacak. 
 
Survivor'da bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim Yattara olunca tüm hesaplar altüst oldu. Yattara'nın kararıyla Avatar Atakan'dan sonra ünlüler takımının ikinci eleme adayı Yunus Günçe çıktı.
 
 
NAGİHAN KARADERE İSMİ DUYUNCA DELİRDİ
 
Survivor'da Nagihan Karadere kurduğu planın kurbanı oldu. Ada konseyinde Atakan'ı yazarak bireysel dokunulmazlık oyununda saf dışı bıraktı. Niyeti bireysel dokunulmazlığı kendilerinden biri kazandığında Ezgi Avcı'yı yazmak ve Atakan ile ikisini potaya sokmaktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Yattara olunca Nagihan 'Kendim kazanmış kadar sevindim' diyerek onun planlarına uyacağını düşündü. Ancak Yattara elemeyi düşündüğü ismi söyleyince Nagihan Karadere krize girdi. 
 
Yunus Günçe'nin daha zayıf olduğunu ve daha çok oyun kaybettiğini söyleyen Yattara onun ismini vereceğini söyledi. Nagihan ağzından girdi burnundan çıktı ancak Yattara'yı Ezgi'yi yazması konusunda ikna edemedi. Yattara dediğini de ada konseyinde yapınca Nagihan kazdığı kuyuya düştü. Atakan SMS birincisi çıkan bir isimdi Yunus karşısında elenme ihtimali sıfıra yakın. Ezgi ise Nagihan'ın adadan yollayıp tek kız kalma planının özüydü. O da adada kalmış oldu. Önümüzdeki günler Nagihan için çok zor geçecek.
 

İkinci eleme adayı belli oldu!
 
 
SURVİVOR'DA KİM ELENDİ SORUSUNUN YANITI HAFTAYA
 
Survivor'da adaların birleşmesiyle birlikte eleme değişti. Artık SMS birinciliği ile gelen isim söyleme hakkı yok. Survivor elemesi de 2 haftada bir olacak. Eleme adayı olan iki ismin yanına bu hafta pazar günü dokunulmazlığı kaybeden takım yeni isimleri ekleyecek. Belirlenen 4 isimle birlikte 10 Mayıs 2016 salı günü Survivor'da kim elendi sorusu yanıt bulacak.
 
 
GİZEM KERİMOĞLU VE MEMİÇ KAVGA ETTİ
 
Survivor son bölümünde kavganın başrolünde bu kez Semih Öztürk'ün yancısı lakabını alan Gizem Kerimoğlu vardı. Ödül oyununda Gizem Memiç ile kavga eden Gizem Kerimoğlu artık hiçbir oyunda oynamayacağını ilan etti. Ada konseyinde de bu kararını açıkladı. Acun Ilıcalı'dan ince bir ayar yedi.

HABERE YORUM KAT