1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İki takımdan başarı bekliyorlar
İki takımdan başarı bekliyorlar

İki takımdan başarı bekliyorlar

Diyarbakır'da 2014 – 2015, Futbol sezonu iyi geçmedi. 2. Ve 3. Ligde iki profesyonel takımı olan 2 milyon nufüsa sahip Diyarbakırspor'lu taraftarlar iki takımlarındanda iyi transfer ile birlikte başarı bekliyorlar.

A+A-
Diyarbakır'lıların 2014 – 2015 futbol sezonunda yüzleri gülmedi.Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor 2.lig kırmızı grubunda ligi 8. Sırada bitirip, hemen hemen en fazla gol yiyen takımlar arasına girdi.
 
 
Hiçbir dereceye giremedi, diyen Diyarbakır'lı futbol sever taraftarlardan Medeni Yaylacı, Ben ve arkadaşlarım futbol hastası ve her iki profesyonel takımımızı çok severiz diyerek, “ Her iki takımımızda işlerini ciddi tutmadılar. Eğer hedefleri ciddi olsaydı, bunu tüm Diyarbakır biliyorki kesinlikle üst ligler çıkarlardı. Ama olmadı yapmadılar, bizim bildiğimiz kadarıyla isteselerdi ciddi transferler yani iş bitirici transferler yapıp, hiç kimseye taviz vermeden PTT 1.ligine ve 2.lige çıkabilirlerdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor 11 galibiyet alabildi.
 
 
11 Beraberliğe 12 'de mağlubiyet ekleyince olmayacak şey oldu göz göre göre bir üst lige çıkmaktan oldu. Yeni Diyarbakırspor'a gelince bu takımın süper iki orta saha oyuncusu ile  iki iş bitirici sonuca götürücü forveti olsaydı direkt olarak 2. Lige çıkardı bunu onlarda iyi biliyorlardı.
 
 
Eğer takımımız iyi olsaydı ve istediğini oyunu sergiliyebilseyde Play – Off maçlarında Denizli Büyükşehir Belediyespor'a fark atıp istediğini elde edebilirdi. Herkeste gördü onlarda görde istediğimiz futbolu sergileyemediler. Biz Diyarbakır'lılar olarak 2015 – 2015 Futbol sezonunda her iki takımımızdanda süper trensfer ile birlikte başarı istiyoruz “ dedi.
 
 
Diyarinsesi.org/ Mustafa Göker

HABERE YORUM KAT