28 Ekim 2016 Cuma
 • Diyarbakır15 °C
 • İstanbul13 °C
 • Ankara14 °C
 • Antalya27 °C
 • İzmir20 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  127,378
  %0.32
 • Dolar
  3,1107
  %0.01
 • Euro
  3,4026
  %0.43

İK profesyonellerine uluslararası değerlendirici eğitimi

İK profesyonellerine uluslararası değerlendirici eğitimi

25 Mart 2015 Çarşamba 14:48

Türkiye'de 2007 yılından bu yana insan kaynakları alanında değerlendirme ve gelişim merkezi olarak psikolojik ölçme ve değerlendirme hizmetleri veren Assessment Systems, uluslararası iş ortağı a&dc tarafından hazırlanan Değerlendirici Eğitimi'ni 9 - 10 Nisan tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenleyecek.

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi, çalışanların potansiyelini belirlemede diğer yöntemlere göre çok daha güvenilir sonuçlar verdiği için yetenek yönetimi uygulamalarında yaygın bir biçimde kullanılıyor.
 
Değerlendirici yetiştirilmesi konusunda dünyada referans kabul edilen bu eğitim, Değerlendirme ve Gelişim Merkezi uygulamalarını kurum bünyesinde gerçekleştirmek isteyen insan kaynakları yöneticilerine önemli bir fırsat sunuyor.
 
Eğitim sertifikası tüm dünyada geçerli
 
Assessment Systems Kurucusu Davranış Bilimleri Uzmanı Levent Sevinç eğitimin amacına ilişkin olarak: “Türkiye'nin önde gelen firmalarının yetenek yönetimi ve işe alım süreçlerinde yararlandığı Değerlendirici Eğitimi, katılımcılara davranışsal değerlendirme sürecine ilişkin gerekli temel becerileri uygulamalı olarak kazandırmayı amaçlıyor” dedi ve Assessment Systems'ın psikolojik ölçme ve değerlendirme alanına odaklanmış az sayıda şirketten biri olarak İK sektöründe önemli bir boşluğu doldurduğunu belirtti.
 
Eğitim a&dc'nin genel merkezinden İstanbul'a gelecek Kıdemli Danışman tarafından gerçekleştirilecek. Eğitime katılacak İK profesyonelleri, eğitim sonunda yapılacak sınav sonucuna göre British Psychological Society onaylı uluslararası geçerliliğe sahip Değerlendirici (Assessor) sertifikasına sahip olabilecek.
 
(Diyarinsesi.org MY)
Okunma Sayısı : 5518
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com