1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İHA'dan Vali Toprak'a ziyaret
İHA'dan Vali Toprak'a ziyaret

İHA'dan Vali Toprak'a ziyaret

DİYARBAKIR - İhlas Haber Ajansı (İHA) Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun ve Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Diyarbakır'a gelen İHA Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun, İHA Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu ile birlikte Vali Mustafa Toprak'ı ziyaret edip bir süre sohbet etti. Vali Toprak, İHA'ın Türkiye ve dünya çapında yaptığı başarılı çalışmaları takip ettiğini ifade etti. İHA'nın faaliyetlerini Vali Toprak'a anlatan Lütfullah Uzun, günde bin adet yazılı haber, 150 görüntülü haber olmak üzere ayda toplam 35 bin adet haber ürettiklerini söyledi.

İHA'nın, dünyanın en büyük haber ajansları arasında yer aldığını belirten Uzun, 1993 yılında kurulan İHA'nın medyanın vazgeçilmezi haline geldiğini dile getirdi. İHA'nın tarafsız ve doğru haberciliği ile kendini ıspat ettiğini belirten Uzun, hiç bir zaman taraflı, yanlı ve provake edici haber yapmadıklarını ifade etti. Uzun, "Haber kirliliği olan bir yerde karar vericilerin doğru karar vermesi mümkün değildir. Bu nedenle biz işimizi yaparken çok dikkatli davranıyoruz. Hiç bir zaman tarafsızlık ve doğru habercilik ilkemizden vazgeçmedik, geçmeyeceğiz" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT