1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. İğde durmak bilmiyor
İğde durmak bilmiyor

İğde durmak bilmiyor

Diyarbakır’ın güzel ilçelerinden Hani’de yeni kaymakam durmak bilmiyor.

A+A-

Hani Kaymakamı Tahir İğde önceki gün de ilçedeki kurumları gezerek, bir takım incelmelerde bulundu.Hani Kaymakamı İğde, Hani ilçe Müftülüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Tapu Müdürlüğü, Tarım Müdürlüğü ve Rehabilitasyon merkezlerini ziyaret ederek, kurum amirlerinden kurumların çalışmaları ve durumları hakkında bilgi aldı. İğde, yaptığı açıklamada, tüm kurumları sık sık ziyaret edeceğini ve kurum müdürleriyle sürekli irtibat halinde olacağını belirtti.

Bu sayede kurumların daha sağlıklı işleyişini sağlayıp, halka daha sağlıklı hizmetlerin aksamadan ulaştırılacağını ve kurumlarla olan koordinasyonun güçlendirileceğini dile getiren İğde, şöyle konuştu:

"Hiçbir vatandaştan kurumlarınızla ilgili en ufak bir şikayet bana gelmesin. Ne gerekiyorsa en iyi bir şekilde yapılacak. Devlet kurumlarında süreklilik esastır. Ben nasıl çalışıyorsam sizler de öyle çalışacaksınız. Görevinizi layıkıyla yerine getireceksiniz. Bu söylediklerim diğer kurumlar içinde geçerlidir. Her an ansızın karşınızda olabilirim."


Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren kurum müdürleri, ziyaretler sayesinde Kaymakam İğde ile Hani için daha kapsamlı ve yararlı çalışmalar gerçekleştirilebileceğini kaydetti.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler