1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. İdeal Ölçülerde Ve Kişiyi Mutlu Eden Göğüsler Nasıl Olmalıdır?
İdeal Ölçülerde Ve Kişiyi Mutlu Eden Göğüsler Nasıl Olmalıdır?

İdeal Ölçülerde Ve Kişiyi Mutlu Eden Göğüsler Nasıl Olmalıdır?

İstenilen ölçüde; dolgun ve dik göğüslere sahip olmak kadınların kendine güvenmesini sağlayacaktır.

A+A-

İstenilen ölçüde; dolgun ve dik göğüslere sahip olmak kadınların kendine güvenmesini sağlayacaktır. Doğuştan var olan göğüs ölçüleri ise değişik bitkisel ürünler kullanılarak veya egzersizler yapılarak değiştirilmeye çalışılır. Büyüme dönemini tamamlayan kadınların, göğüs ölçüsü ve şekli ne yapılırsa yapılsın kolaylıkla değişmez. Piyasada satılan değişik ürünler de bu konuda çare olmayacak, sadece boşa para harcamanıza sebep olacaktır. Kadınların göğüs şeklini ve boyutunu değiştirebilmesinin tek çözümü başarılı yapılmış bir ameliyatıdır. Uzman ellerde yapılan çok az dikişli bu ameliyatları, uzaktan bakan ve elleyen kişilerin anlaması mümkün değildir. konusunda çok başarılı, isim yapmış değişik estetik cerrahlar bulunmaktadır. Ameliyat dışında çare arayarak, boşa para harcamak yerine, başarılı bir estetik cerrah ile bu problemi kısa sürede çözmek mümkündür.

Başarılı Bir Göğüs Ameliyatı Nasıl Olmalıdır?

Aşırı zayıflığın moda olduğu günümüzde, kadıların büyük ya da normal göğüs ölçülerine sahip olması neredeyse imkânsızdır. Göğüste diğer organlar ile aynı oranda yağlanacak veya zayıflayacaktır. Bu sebeple kadınların çoğu küçük göğüslerden şikâyet eder. İdeal bulunan göğüs ölçüsü ise kişiye göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle 80 veya 90 beden olarak kabul edilir. Ayrıca göğüs derisinin sarkmamış olması ve göğüslerin dik durması büyük önem taşır. Başarılı yapılmış bir göğüs estetiği ameliyatı ile bu ölçülerde göğse kavuşmak hiç zor değildir. Günümüzde göğüs büyütme ameliyatları çok kısa süre içinde yapılmaktadır. Hasta işinden fazla uzak kalmadan ve fazla sancı çekmeden, birkaç gün içinde normal yaşantısına geri döner.

Göğüs Ameliyatından Sonra Normal Hayata Dönmek Kaç Günümü Alır?

Son yıllarda ilerleyen teknoloji ile birlikte, göğüs ameliyatları da çok kısa süre içinde yapılabilmektedir. Ameliyat süresi ortalama 1 veya 2 saat sürer. Değişik teknikler uygulanan ameliyattan sonra, çoğu zaman hastalar hastanede yatmadan evine geçebilmektedir. İşten izin alan ve evinde 2-3 gün dinlenen hastaların, bu sürenin sonunda işine ve sosyal yaşantısına dönme imkânı olur. Ameliyattan sonra hiçbir ağrı oluşmaz ve çevredeki kimse ameliyat geçirdiğinizi anlamayacaktır.

HABERE YORUM KAT