1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İclal Aydın Kahramanmaraşlı annelerle buluştu
İclal Aydın Kahramanmaraşlı annelerle buluştu

İclal Aydın Kahramanmaraşlı annelerle buluştu

Ünlü yazar, sunucu ve oyuncu İclal Aydın, “Anneler Günü” dolayısıyla Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde sevenleriyle buluştu.

A+A-
Piazza AVM'de gerçekleşen söyleşi ve imza günü, İclal Aydın'ın özellikle kadın hayranları tarafından yoğun katılımla gerçekleşti.
 
 
Okuduğu duygu yüklü şiirinin ardından söyleşiye başlayan İclal Aydın, bu şiirin kendisi için ayrı bir anlam ifade ettiğini belirterek, “Annem bir gün gecenin bir yarısında benim çocukluğumda yaşadığım bir simit olayı aklına gelerek beni aradı. Annemin o günleri unutmaması beni çok duygulandırdı. Ben de bir anne olarak daha sonra bu şiiri kaleme aldım” dedi.
 
 
ANNELİĞİ ANLATTI
 
 
Başarılarla dolu sanat yaşamının yanı sıra, sempatik tavırlarıyla da büyük bir hayran kitlesine sahip olan İclal Aydın, Kahramanmaraşlılara anneliği ve anne olmanın zorluklarını anlatırken, kendi yaşamından da kesitler sundu. Zeynep Lal adında bir kız çocuğu annesi olan İclal Aydın, çalışan annelerin, çocuklarını büyütürken yaşadıkları sıkıntılara da dikkati çekti. Çalışan annelerin, çocuklarının en özel anlarına tanıklık edemediklerini anlatan Aydın, “İlk emeklemesine, ilk cümlelerine tanık olamamak gibi mesela. Çalışan anne olmanın en zor yanı bu olsa gerek” diye konuştu.
 
 
"MARAŞ'IN SICAKLIĞI, SEVGİSİ BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR"
 
 
Bugüne kadar gerek rol aldığı diziler, gerek sunduğu programlar ile dikkatleri üzerine çeken İclal Aydın, Kahramanmaraş'ın kendisi için ayrı bir öneminin olduğunu belirterek, "Kahramanmaraş'a birkaç kez geldim. Buranın halkı çok sıcak kanlı. Karşımda gördüğüm bu sevgi ve sıcaklık bana inanılmaz bir gurur kaynağı oluyor. Geçen yıl da 'Dünya Kadınlar Günü' etkinliği için bu kente davet edildim. Kahraman kentin kahraman yürekli insanlarına selam olsun" dedi.
 
 
FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ, İMZA DAĞITTI
 
 
İclal Aydın, keyifli sohbetinin ardından kendisini görmeye ve dinlemeye gelenlerin sorularını da yanıtladı. Ardından sevenlerine imza dağıtan İclal Aydın, onlarla tek tek fotoğraf çektirerek, mini sohbetler de yaptı. Uzun kuyrukların oluştuğu imza günü sonunda duygularını dile getiren İclal Aydın, “Beni bir kez daha Kahramanmaraşlılarla buluşturan Piazza AVM'ye ve buraya kadar gelen tüm sevenlerime teşekkür ediyorum. Hakları ödenmez annelerimizin Anneler Günü'nü yürekten kutluyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT