1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İçeride dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı!
İçeride dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı!

İçeride dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı!

İçeride dizisi çok yakında ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Baş rolde Çağatay Ulusoy'un rol aldığı başarılı yapımın kadrosunda hangi ünlü isimler rol alıyor? Peki Çağatay Ulusoy'un partnerini İçeride dizisinde hangi güzel canlandırıyor? İşte içeride hakkın

A+A-

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrolde yer aldığı yeni dizi içeride'nin çekimleri başladı. Merakla beklenen diziye yeni bir yakışıklı daha katıldı. Aras Bulut İynemli'nin de katıldığı dizide Bensu Soral'da Çağatay Ulusoy'un partnerini oynayacak. Peki İçeride dizisinin konusu ne? İşte merak edilen detaylar ve İçeride dizisi kadrosuna katılan isimler...


İçeride dizisi çok yakında ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Çağatay Ulusoy’un başrolde olacağı duyurulmuştu. Merak edilen dizi gelecek sezon Show Tv ekranlarında olacak!

Yapımını Ay Yapım’ın üstleneceği İçeride dizisinin yeni sezonda ekranlarda olması bekleniyor. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ile birlikte Aras Bulut İynemli, Bensu Soral Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor yer alıyor. Yönetmenlik koltuğunda oturacak isim ise Uluç Bayraktar olarak açıklandı. İçeride dizisinin senaryosunu Ertan Kurtulan’ın ve Toprak Karaoğlu hazırlanıyor.

Çağatay Ulusoy dizide Polis Akademisi’nde okuyan Sarp karakterine hayat verecek. Güçlü ve gözü kara cesaretli bir polisi canlandıracak olan Çağatay Ulusoy, dizide dövüş sporlarını ve silah kullanma olan aksiyon sahneleri için ders aldığı öğrenildi. İçeride dizisi Polis Akademisi mezuniyet töreni ile başlayacak. Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği karakter Sarp, Polis Akademisinden birincilik ile mezun olacaktır.

Aras Bulut İynemli’nin hayat vereceği karakter Umut, Sarp’ın kardeşidir ve aynı okuldadırlar. Umut yıllar önce kaçırılmıştır ve ismi değiştirilip Mete yapılmıştır. Umut yani Mete, Sarp’ın ardından okulu ikincilik ile bitirmiştir. Füsun Yılmaz ile Sarp bir gecekonduda yaşamaktadırlar. Vefakar bir anne olan Füsun kaçırılan oğlunun ismini verdiği bir ev yemekleri lokantasını işletmektedir. Kaçırılan oğlunun acısının her an yaşayan anne, 12 yaşında trafik kazasında kimsesiz kalan komşu kızı Eylem’i sahiplenmiştir.      

ÇAĞATAY ULUSOY'UN DİZİDEKİ ROLÜ?

fft16_mf7553305.jpeg

Saçlarını kısaltan ve kirli sakal bırakan Çağatay Ulusoy, dizide Polis Akademisi’nde okuyan Sarp karakterine hayat verecek. Güçlü ve gözü kara bir polisi canlandıracak olan oyuncu, rolün gerçekçi olması için çekimlere dövüş sporları ve silah kullanma dersleri alarak hazırlandı. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun birlikte kaleme aldığı “İçerde”de Ulusoy’un kardeşini ise Aras Bulut İynemli oynayacak.

İÇERİDE DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

İçeride dizisinin yönetmen koltuğunda Uluç Bayrak oturacak. İlk bölümünde sık sık flashback sahnelerin ekrana geleceği dizinin çekimleri sonunda Pazartesi sabahı başladı.

Senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun kaleme aldığı ‘İçeride’ dizisi Polis Akademisi mezuniyete töreniyle başlıyor. Dizide ‘Sarp Yılmaz’ karakterini oynayan Çağatay Ulusoy, Polis Akademisi’nden birincilikle mezun oluyor.

Üstelik yıllar önce kaçırılan kardeşi Aras Bulut İvmeli’nin hayat verdiği ‘Umut’, daha sonraki adıyla ‘Mete’de aynı okuldadır.Çocukken kaçırılan ve mendil sattırılan ‘Umut’ yani ‘Mete’ hayatına giren küçük bir kızın yani Bensu Soral’ın oynadığı Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis Akademisi’ne girmiştir.Kardeş olduklarından habersiz çekişme halinde olduğu ‘Sarp’tan yani Çağatay Ulusoy’dan sonra o da aynı okulu ikincilikle tamamlıyor.
Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, usta isim Nihal Kıldaş’ın canlandırdığı annesi Füsun Yılmaz ile mütavaz, bir gecekonduda yaşamaktadır. Vefaker anne Füsun kaçırılan oğlunun ismini verdiği Umut Ev Yemekleri adlı küçük bir lokantayı işletmektedir. Kaçırılan küçük oğlunun acısını hala yüreğinde hisseden anne ve babasını 12 yaşında tarfik kazasında kaybederek kimsesiz kalan Damla Colbay’ın can verdiği komşu kızı Eylem’i sahiplenerek dindirmeye çalışır.çağatay ulusoy aras bulut iynemli

Eylem’de Fusun Hanım’ı hiç üzmemiş, Sarp ile kardeş gibi büyümüş ve okuyarak gazeteci olmuştur. Yılmaz ailesinin yaşamını evin kamyonculuk yapan babası İbrahim Yılmaz’ın 8 cinayet işlemiş, uyuşturucu baronu olan Çetin Tekindor’un hayat verdiği Kebapçı Celal Karabaş’ın tüm suçu üstlenip cezaevine girmesiyle alt üst olur. Sarp ve Umut’un babalarının gözleri önünde kelepçelenerek götürülmesine şahitlik etmeleri hayatlarında büyük bir travmaya sebep olur. İki kardeşin babaları hapse girdikten sonra Umut’un kaçırılması birbirlerinden koparılması da ikisinin polis olmayı tercih ederek yıllar sonra her şeyden habersiz aynı okulda bir araya getirmiştir.

Ve sonunda Polis Akademisi’nden mezun olma zamanı gelip çatmıştır. Sarp’ın hocası Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürü Yusuf Kaya, Sarp’ın babasının kirli geçmişini ortaya döker, onu polis teşkilatına sızmakla suçlar. Okuldan kovulacağını öğrenen Sarp törende hocasına silah çeker ve cezaevine gönderilir. Sarp’ı savunmak için gelen avukat da, kardeşi Umut’a yani ‘Mete’ye yardım eden Melek rolündeki Bensu Soaral’dir.

Fakat yetenekli avukat Melek’i manevi babası aynı zamanda Sarp’ın babası İbrahim Yılmaz’ın suçlarını üstlendiği Kebapçı Celal Karabaş’ın gönderdiğini öğrenince çılgına döner ve avukatı sert bir şekilde gönderir. Fakat genç kadın Sarp’tan çok etkilenir.bensu-soral

Sarp’ın hapse girmesi kardeşi Mete’nin yıldızını parlatır. Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürü Yusuf Kaya’nın gözdesi olur. Operasyonalar sırasında Mete, Sarp’ın kardeş gibi büyüdüğü gazeteci Eylem ile yakınlaşır. Cezaevinden çıkan Sarp, kötü adamların en güvenilir kişisi haline gelir. Senaryosu okuyanlar tarafından çok beğenilen dizide her şeyin bir oyun, Sarp’ın ise bir’köstebek’ olduğu ortaya çıkana kadar dizide nefes kesen gelişmeler yaşanır.

HABERE YORUM KAT