1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. İçerde 4. yeni bölüm ile yarın akşam Show Tv'de!
İçerde 4. yeni bölüm ile yarın akşam Show Tv'de!

İçerde 4. yeni bölüm ile yarın akşam Show Tv'de!

İçerde yayınlanmaya başladığı ilk günden beri reyting listelerinde üst sıralara yerleşti Sosyal medyada da sık sık gündeme gelen İçerde'nin 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Celal Baba Mert'i cezalandıracak mı? Dinleme cihazının bulunmasında

A+A-

İçerde 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü yapımı tecrübeli oyuuncu kadrosu ile nefesleri kesen İçerde yeni bölümde sırlar açığa çıkacak mı? İşte İçerde 4. yeni bölüm fragmanı...

Yapımcılığını ay yapım'ın üstlendiği İçerde dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler'in paylaştığı İçerde'nin 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

İÇERDE 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“İçerde”nin 3. bölümünde; Ömer’in, Davut tarafından infaz edildiği gece Sarp, Komiser Mert’in hayatını kurtarmak için kendi kendini omzundan vurmak zorunda kalır. Bu durum Mert’in ve Sarp’ın arasında sır olarak kalmak zorundadır. Mert kaçıp kendisini kurtarmaya çalışırken yaralı olan Sarp’ı, Davut o gece ormanda ölüme terk eder. O gece ormanda öleceğini düşünen Sarp’a son anda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Alyanak, otoparka yaralı halde gelen Sarp’a birinin yardım ettiğinden şüphelenmektedir. Füsun bütün gece Sarp’ı aramıştır fakat ulaşamaz. Başına bir şey geldiğinden endişelenen Füsun soluğu Alyanak’ın otoparkında alır. Sarp’ın yaralandığını Füsun’dan gizlerler. Kebapçı Celal Sarp’ı gizli bir göl evinde tedavi ettirir. Onu yalnız bırakmayan Melek’le aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

İÇERDE MÜZİK LİSTELERİNDE DE ZİRVEYE YERLEŞTİ!
 
Ekranların yeni fenomeni İçerde, seyirciden tam destek alırken dizinin Toygar Işıklı imzalı mu¨zikleri de bu¨yu¨k beğeni topluyor. Prag Filarmoni Orkestrası tarafından çalınan jenerik mu¨ziği, geçtiğimiz gu¨n satışa sunulduğu dijital platformlarda kısa su¨rede en çok indirilen şarkılar listesinde 1 numaraya yu¨kseldi.
 
Ay Yapım’ın, gu¨çlu¨ oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazanan dizisi İçerde’nin mu¨zikleri de en az dizinin kendisi kadar çok konuşuluyor. Dizi reyting listelerinde zirvedeki yerini korurken, Toygar Işıklı’nın imza attığı mu¨zikler de bu¨yu¨k beğeni topladı.
 
Yaylı kayıtları Prag’da gerçekleştirilen tum muzikler Prag Filarmoni Orkestrası tarafından icra edildi. Geçtiğimiz gu¨nlerde dijital platformlarda satışa sunulan jenerik mu¨ziği çok kısa sure içinde zirveye yerleşti. Toygar Işıklı’nın bestelediği dizinin tu¨m tema mu¨ziklerinden oluşan soundtrack albumu¨ ise çok yakında mu¨zikseverlerle buluşacak.
Mert ormanlık alanda Pars'ın kaybettiği fotoğrafı buluyor. Pars kardeşinin hayatta olup olmadığını bilmiyorken, Mert'in bu fotoğrafı bulup araştırma içine girmesi dizin 3. bölümüne damga vurdu. Show TV’nin yeni dizisi 3.bölümü ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Sarp ve Mert kardeşlerinin rekabeti ise büyük yankı uyandırdı. İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar ve heyecan dolu dizi bu konu üzerine kurulur. Peki İçerde 34 bölüm fragmanlarında başka neler var? İşte tüm detaylar

İçerde dizisi bu hafta yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragman ile yeni bölümünü tanıttı. Yeni bölümde Mert ormanlık alanda Pars'ın kaybettiği fotoğrafı buluyor. Pars kardeşinin hayatta olup olmadığını bilmiyorken, Mert'in bu fotoğrafı bulup araştırma içine girmesi dizin 3. bölümüne damga vuruyor. Yayınlanan 3. bölüm fragmanının sonunda Mert, Sarp'ın yanına giderek gözlerinin içine bakmasıda bu haftaki bölümde bazı gizemlerin aydınlanacağının sinyalini verdi. 

İÇERDE DİZİSİ GENEL HİKAYE

İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.

Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.  

HABERE YORUM KAT