1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Huzurevlerin'de peş peşe soygun
Huzurevlerin'de peş peşe soygun

Huzurevlerin'de peş peşe soygun

Diyarbakır'ın Huzurevleri semtinde hırsızlar peş peşe iki iş yerini soydu. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.

A+A-
DİYARBAKIR'DA HIRSIZLIK OLAYLARI
 
Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesi Huzurevleri semtinde bulunan bir kasap ve börek salonu Mevlit Kandili gecesi hırsızlar tarafından soyuldu. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 3 kişi oldukları tespit edilen hırsızlardan biri dükkanın kepengini levyeyle kırarken, diğer ikisi de çevrede gözetmenlik yaptı. Kasap dükkanının kepengini kıran hırsızlar, kapıyı açamadıklarından dolayı bu kez yan tarafta bulanan börek salonunu soydu. Börekçide hırsızlar 2 bin lira değerindeki televizyonu ve kasada bulanan bozuk paraları alıp dükkandan uzaklaştı.
 
Kasap Ömer Aytaç, son dönemlerde semtlerinde hırsızlık olaylarının arttığını ifade ederek, dükkanı 2 kez soyguna uğradığını söyledi. Son soygunda bir kayıp yaşamadığını dile getiren Aytaç, bu duruma karşı tedbirlerin alınması gerektiğini dile getirdi.
 
Börekçi Zeki Orak ise, iş yerinde bir televizyon ve kasada bulanan 270 lira bozuk paranın hırsızlar tarafından alındığını belirterek, hırsızların yakalanması için çağrıda bulundu.
 
DİYARBAKIR'IN HUZUREVLERİ SEMTİNDE HIRSIZLAR PEŞ PEŞE İKİ İŞ YERİNİ SOYDU. HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.
fft256_mf6666930.jpeg
 
fft256_mf6666936.jpeg
 
KASAP ÖMER AYTAÇ, SON DÖNEMLERDEN SEMTLERİNDE HIRSIZLIK OLAYLARININ ARTTIĞINI İFADE EDEREK, DÜKKANIN 2 KEZ SOYGUNA UĞRADIĞINI SÖYLEDİ.
 
fft256_mf6666942.jpeg
 
BÖREKÇİ ZEKİ ORAK (SOLDAKİ), İŞ YERİNDE BİR TELEVİZYON VE KASADA BULANAN 270 LİRA BOZUK PARAYI HIRSIZLAR TARAFINDAN ALINDIĞINI BELİRTEREK, HIRSIZLARIN YAKALANMASI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU.
 
fft256_mf6666948.jpeg
 
DİYARBAKIR'IN HUZUREVLERİ SEMTİNDE HIRSIZLAR PEŞ PEŞE İKİ İŞ YERİNİ SOYDU. HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.
 
fft256_mf6666954.jpeg
 
fft256_mf6666960.jpeg

HABERE YORUM KAT