1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. HuncaLife : Kozmetikte Yerli Güç
HuncaLife : Kozmetikte Yerli Güç

HuncaLife : Kozmetikte Yerli Güç

Kozmetik dünyasında Türk gücü HuncaLife ’ ın zirveye yükselişi sürüyor.

A+A-

Kozmetik dünyasında Türk gücü HuncaLife ’ ın zirveye yükselişi sürüyor. HuncaLife, Türk kozmetik devi Hunca’nın network marketing markası.  1957'de kurulan Hunca, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır.  Jagler, Carmina, She gibi markalar Hunca’ya ait olan markalardan birkaçıdır.

2011 yılında HuncaLife ile network marketing alanında bir marka oluşturdu.  Network marketingi kısaca anlatmak istersek şöyle diyebiliriz , HuncaLife’a temsilci olabiliyorsunuz ve satış temsilcileri alt üye yaparak satışlarını artırabiliyor ve alt üyelerinin satışlarından da gelir elde edebildiği kazanç bir ticaret tekniğidir.  HuncaLife ‘ ın yapısı hakkında bilgi almak için na tıklayınız.

, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Huncalife ile Hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

HuncaLife ‘ te üyelik ücretsizdir , ürünleri müşterileri tarafından beğenilen günden güne satışları artıran HuncaLife evden iş yapmak isteyenlere, ek gelir arayanlara çok iyi bir fırsat sunuyor.

HuncaLife ile yerli üretim ile milli ekonomiye büyük katkı yapıyor.   HuncaLife yurtdışına da açılarak Türk markalarının uluslararası alandaki gücüne katkıda bulunuyor.

Huncalife hakkında daha geniş bilgi için  ‘ den bilgi alabilirsiniz.

Kaynak : www.hnclife.biz

HABERE YORUM KAT