1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hokeyde il temsilcimiz Gençlikspor
Hokeyde il temsilcimiz Gençlikspor

Hokeyde il temsilcimiz Gençlikspor

Diyarbakır Gençlikspor, Gaziantep'te yapılacak Süper Lig Açık Alan Hokey Şampiyonası'nda Diyarbakır'ı temsil edecek.

A+A-

Gençlik Spor Kulübü Çim Hokeyi Antrenörü Salih Hillez yaptığı açıklamada, 25 Ağustos–02 Eylül 2013 tarihleri arasında Gaziantep ilinde yapılacağını belirterek, şampiyonada Diyarbakır'ı temsil edeceklerini söyledi.

Yetenekli sporculara sahip olduğunu kaydeden Hillez, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve şampiyonada iyi bir derece beklediklerini belirtti.

Çim Hokeyi İl Temsilcisi M.Veysi Koyun ise çim hokeyi branşında Diyarbakır'ın kısa sürede büyük başarılar elde ettiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Mili takımlara antrenör ve sporcu kazandırdık. Bu da gösteriyor ki Diyarbakır çim hokeyi branşında istenilen düzeydedir. Gaziantep ilinde yapılacak olan şampiyonaya katılacak takımımız antrenörümüz Salih Hillez yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor.  24 Ağustosa kadar çalışmalarımızı sürdürüp ardından Gaziantep'e geçeceğiz. Şampiyonada  Diyarbakır'ı en güzel şekilde temsil edeceğiz. Bize desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Abdullatif Umut'a teşekkür ediyoruz."

HABERE YORUM KAT