1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hırsızlık için girdiği binanın dördüncü katından atladı
Hırsızlık için girdiği binanın dördüncü katından atladı

Hırsızlık için girdiği binanın dördüncü katından atladı

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde binaya hırsızlık için girdiği iddia edilen bir kişi, bina sakinlerinin fark etmesi üzerine dördüncü kattan atlayarak yaralandı.

A+A-

Hırsızlık için girdiği evden bir şey çalamadığı iddia edilen bir kişi dördüncü kattan atlayınca az kalsın canından oluyordu. 4. kattan atlayıp kaçmaya çalışırken ayağı kırılan ve apartman sakinleri tarafından hastaneye kaldırılan zanlı, tedavisinden sonra polisler tarafından gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, sabah 06.30 civarında Adnan Menderes Mahallesinde bulunan Ömer 2 sitesine giren zanlı, 6. katta bir evin kapısını çalıp eve girdi. Gelen şahsın hırsız olduğunu anlayan ev sahibi boğuşmaya başladı. Tartışmanın ardından aynı binanın 4. katında bir evin kapısın çalan zanlı, ev sahibinin kapıyı açması üzerine balkona çıkıp atlamaya çalıştı. Çıkan gürültü üzerine eve gelen komşular zanlıyı atlamaması için tuttularsa da başarılı olamadılar. 4. kattan atlayıp betona çakılan zanlının bir ayağı ve dişleri kırıldı.

Apartman sakinleri tarafından hastaneye kaldırılan zanlı tedavi altına alındı. Olay yerine gelen polis incelemelerde bulundu.


Zanlının daha önce de hırsızlıktan sabıkasının olduğu ve dosyasının hayli kabarık olduğu öğrenildi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler