1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Herşey Diyarbakırspor için'
'Herşey Diyarbakırspor için'

'Herşey Diyarbakırspor için'

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor'un en büyük Tribün Grubu Azrailler Grubu'nun Başkanı Ramazan Tugay, yeni sezon öncesinde birlik ve beraberlik mesajları verdi.

A+A-
AZRAİLLER GRUBU BAŞKANI TUGAY :”HER ŞEY DİYARBAKIRSPOR'UN BAŞARISI İÇİN”
Tugay,”Geçmişte yaşanan ne varsa geçmişte kaldı.Bizim sayın Cemal Doğrul ile sorunumuz yok ve olamaz da. Bundan sonra da Diyarbakırspor'un başarısı için mücadele etmek tek gayemiz olacak.” dedi.
 
'NİFAK TOHUMLARINA İZİN VERMEYECEĞİZ'
Diyarbakırspor'un geçmiş yıllarda kısır çekişmeler,kişisel kavgalar ve kulübün içine sokulmaya çalışılan nifak tohumlarından dolayı çok çektiğini, bunun bedelini ağır şekilde ödediğini belirten Azrailler Grubu Derneği Başkanı Ramazan Tugay,Diyarbakırspor çatısı altına giren ve başarı için mücadele eden herkesle amaç birliği yapacaklarını söyledi. Tugay,”Geçmişte bir takım olumsuzluklar ve kırgınlıklar yaşanmış olabilir. Bunlar her kulüpte yaşanabilir. Bunları yeniden deşmek,bunu bir fitne ve fesatlık haline getirmek, içeriden bir kavga başlatmak Diyarbakırspor'a zarar vereceği gibi Diyarbakırspor'un başarısızlığı için pusuda bekleyenlere de malzeme verecektir. Biz bu oyuna gelmeyeceğiz. “ diye konuştu.
 
'GEÇMİŞE TAKILMAK DOĞRU DEĞİL'
Kişileri değil Diyarbakırspor'u esas aldıklarını belirten Tugay,”Diyarbakırspor'un çatısı altına giren herkesle beraber  bu kulübün başarısı için amaç birliği yaparız. Sayın Cemal Doğrul ile yaşadığımız tatsızlıklar geçmişte kaldı. Kendisiyle hiçbir sorunumuz yok ve olamaz da. Bizim meselemiz kişiler değil Diyarbakırspor'dur. Kendisi de yanlış anlaşıldığını söylemiş, Azrailler Grubu ve taraftarlara karşı olumsuz bakışı olmadığını belirtmiştir. Cemal Doğrul'un bilgi ve birikimi ile beraber Diyarbakırspor'a faydalı olacağına inanarak başarılar diliyoruz.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERE YORUM KAT