1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Her kesimi kapsayan kulüp olacağız'
'Her kesimi kapsayan kulüp olacağız'

'Her kesimi kapsayan kulüp olacağız'

DİYARBAKIR (İHA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Basın Sözcüsü Nesih Aktepe, her kesimi kapsayan kulüp haline geleceklerini söyledi.

A+A-
Basın mensuplarının kulübe yönelik eleştiri ve önerilerini dinleyerek notlar alan Aktepe, kentteki sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarıyla sağlıklı ilişkiler geliştirmek için çalışma başlattıklarını söyledi.
 
Kulübü, kurum ve belediye takımı hüviyetinden çıkarıp tüm kesimlerin ve halkın kendisini içinde bulacağı bir yapıya kavuşturma amacında olduklarının altını çizen Aktepe, bu süreçte her kesimi yanlarında görmek istediklerini kaydetti.
 
“SICAK İLİŞKİLER GELİŞTİRECEĞİZ”
 
Kulüplerinin isim değişikliği yapmalarındaki nedeninin geniş kitlelere hitap etmek olduğunu ifade eden Aktepe, “Amacımız, yıllardan beri oluşan 'bir kesimin ve kurumun tekelindeki kulüp' imajını yıkmaktı. Ancak sadece isim olayı ile yetinmeyeceğiz. Önümüzdeki günlerde çok farklı gelişmeler olacak. Daha doğrusu tüm kesimlere ulaşma konusunda projelerimiz var. Kentteki basın kuruluşları ve STK'larla sıcak ilişki ağı geliştireceğiz. Bu konuda eleştiri ve önerilere açığız. Kentteki diğer kulüplerle de dayanışma halinde olacağız” dedi.
 
(HA-YRT-BH-S)
 

HABERE YORUM KAT