1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hemşireler Gününde stres attılar
Hemşireler Gününde stres attılar

Hemşireler Gününde stres attılar

DİYARBAKIR - Hemşire ve Ebeler gününde Diyarbakır Devlet Hastanesi Hemşireleri gönüllerince eğlendiler.

A+A-

HEMŞİRELER SITRES ATILAR

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK - "Dünya Hemşireler Günü" Diyarbakır Selahaddin Eyyübi Devlet Hastahanesinde düzenlenen kutlama etkinliği halaylarla kutlandı. Hastane yemekhanesinde düzenlenen etkinliğe İl Sağlık Müdürü Sait Avar. Kamu Hastaneleri Birligi Genel Sekreteri Doç.Dr. İbrahim Uygun. Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.ŞENOL Gedik Müdürü yardımcıları Şazenuş Hani, Mukader Demir, Sağlık Sen Şube Başkanı Nurhan Esarioğlu. Sağlık Sen ve Ses sendikasına bağlı çok sayıda Hemşire, ebe ve hastane çalışanları katıldılar.

Sağlık Müdürü Sait Avar yaptığı konuşmada sağlık sektöründe çalışan hemşireler zaman zaman hasta yakınlarının tepkisi karşısında zor anlar yaşamaktadırlar. Burada tüm hasta ve hasta yakınlarına sesleniyorum biraz daha sağ duyulu olmalarını istiyorum. Dünya hemşireler gününüz kutlu olsun." dedi

Daha sonra söz alan Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Gedik'te yaptığı konuşma ile tüm hemşirelerin Gününü kutluyorum. dedi.

Konuşma ve kutlamaların ardından hemşireler sazlı sözlü türküler eşliğinde halaylar çekerek gönülerince eğlenip stres attılar.

20140509_162159.jpg

20140509_161958.jpg

HABERE YORUM KAT