1. HABERLER

  2. VEFAT-TAZİYE

  3. Hemşerimiz Nihat Özdemir'in eşi vefat etti
Hemşerimiz Nihat Özdemir'in eşi vefat etti

Hemşerimiz Nihat Özdemir'in eşi vefat etti

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir hayatını kaybetti...

A+A-

Doğma büyüme Diyarbakırlı olan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Nihat Özdemir uzun yıllar Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yöneticilik yapmıştı. Gülseren Özdemir'in vefatından sonra Fenerbahçe yayımladığı taziye mesajında Gülseren Özdemir'in Amerika'da bir hastanede tedavi gördüğünü belirtti.

DEFALARCA DİYARBAKIR TAKIMLARINA YARDIM ETTİ

İstanbul'da yaşantısını sürdürmesine rağmen, Diyarbakırspor'un bir çok kez imdadına yetişmiş, verdiği yardımları asla dillendirmeyen ender kişiliklerden biri olan Nihat Özdemir, daha sonra hem Diyarbekirspor'a, hem de Amedspor'a son dönem kamp yapmaları için Limak Tesislerini ücretsiz oalrak açmıştı. Yaptığı yardımların gizli olmasını isteyen Değerli hemşerimizin eşini kaybetmenin üzüntüsü büyüktür.. Diyarinsesi olarka bizlerde Nihat Özdemir'e başsağlığı diliyoruz...


NİHAT ÖZDEMİR KİMDİR?

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir kimdir? Nihat Özdemir'in iş hayatı ve yaşam öyküsü
Nihat Özdemir kimdir


Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir hayatını kaybetti. Peki Nihat Özdemir kimdir, nerelidir? İşte Nihat Özdemir'in hayat hikayesi...

 

5 Nisan 1950 tarihinde Diyarbakır'da dünyaya gelen Nihat Özdemir, ilk ve orta eğitimini Diyarbakır'da tamamladıktan sonra Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Fakültesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun oldu.
1973-1975 yılları arasında Ege Üniversitesi Endüstri Bölümü'nde Master yapan Özdemir, 1976 yılında Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.yi kurdu. Özdemir, 2002-2004 yılları arasında Türkiye Müteahhitler Birliği’nin Başkanlığı’nı yaptı.
Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 17 yıl başkanvekilliği görevinde bulunan Nihat Özdemir bu görevinden 2011 yılında istifa etti.
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’nın hissedarı olan Nihat Özdemir iki çocuk babasıdır.

 

DİYARBEKİRSPOR'DAN BAŞSAĞLIĞI

SAYIN NİHAT ÖZDEMİR’İN EŞİNİ KAYBETTİK. ACIMIZ BÜYÜKTÜR
Kulübümüze ve bölgemizde sporun gelişmesine maddi ve manevi olarak katkılar sunan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı hemşerimiz sayın Nihat Özdemir’in uzun süredir yurt dışında kanser tedavisi gören eşi Gülseren Yıldırım’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız.Merhumeye Allah’tan rahmet,Nihat Özdemir başta olmak üzere tüm ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz.
DİYARBEKİRSPOR A.Ş YÖNETİM KURULU

 

AMEDSPOR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Sayın Nihat Özdemir'in kıymetli eşi Sayın Gülseren Özdemir'in,
Amerika'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Özdemir Ailesi olmak üzere merhumenin tüm ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz. AMEDSPOR KULÜBÜ


FENERBAHÇE'NİN MESAJI
Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yayımlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:
"Kulübümüzün uzun yıllar 2.başkanlığını yapan, 4654 numaralı Yüksek Divan Kurulu üyemiz, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Sayın Nihat Özdemir'in kıymetli eşi Sayın Gülseren Özdemir'in, Amerika'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Özdemir Ailesi olmak üzere merhumenin tüm ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Merhumenin cenaze töreni ile ilgili bilgiler daha sonra kamuoyuyla paylaşılacaktır."


FUTBOL FEDERASYONU'NDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
"Federasyonumuz Başkanvekilleri'nden Sayın Nihat Özdemir'in eşi Sayın Gülseren Özdemir'in ABD'de tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Nihat Özdemir ve ailesi olmak üzere merhumenin tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz."


LİMAK HOLDİNG'DEN AÇIKLAMA
Limak Holding'ten yapılan açıklamada; " Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir'in değerli eşi Gülseren Özdemir'i kaybettik. Gülseren Özdemir, bir süredir tedavi gördüğü hastanede, bu sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Merhumenin cenaze töreniyle ilgili bilgiler daha sonra paylaşılacaktır" denildi. 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum