1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hedefimiz büyükşehir belediyeyi almaktır
Hedefimiz büyükşehir belediyeyi almaktır

Hedefimiz büyükşehir belediyeyi almaktır

Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır il başkanı Aydın Altaç, "Bu seçimlerde bizim hedefimiz Diyarbakır'da çok çalışarak Büyükşehir ve diğer belediyeleri almaktır" şeklinde konuştu.

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Kayapınar İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat, M. Süleyman Hamzaoğları, AK Parti Diyarbakır il başkanı Aydın Altaç, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Gezi Parkı olaylarında eylemcilerin asıl amacının üç beş ağaç olmadığını ifade eden Altaç, "Amaç Türkiye'yi kaosa sürüklemek ve çözüm sürecinin akamete uğramasını isteyen çevrelerin işidir. Amaç ülkemizin geldiği ekonomik seviyeyi ve AK Parti'yi yıpratmaktır. Bu provakatif eylemleri kınıyoruz" dedi.

Konuşmalarının sonunda yerel seçimlere de değinen Altaç, "2014 yılında yapılacak olan yerel seçimleri çok önemsiyoruz. Bizim için bu seçimler ülkemizin gelecek yıllarına ilişkin beklentilerimizin seçimleri olacaktır. Bu seçimlerde bizim hedefimiz Diyarbakır'da çok çalışarak Büyükşehir ve diğer belediyeleri almaktır" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT