1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hebun Alipınarspor çok iddialı geliyor
Hebun Alipınarspor çok iddialı geliyor

Hebun Alipınarspor çok iddialı geliyor

Diyarbakır süper amatör futbol liginin güçlü adaylarından Hebun Ali Pınar spor Şampiyonluk için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

A+A-
Diyarbakır süper amatör futbol liginin güçlü adaylarından Hebun Ali Pınar spor Şampiyonluk için tüm imkânlarını seferber etmiş durumda.
 
DIŞ TRANSFERDE SEKİZ FUTBOLCU İLE ANLAŞTILAR
 
Diyarbakır süper amatör futbol liginde 2013-2014 futbol sezonunda şampiyonluğu 1968 Diyarbakırspor'a kaptıran Hebun Ali Pınar spor iç transferi bitirdikten sonra yöneldiği dış transferde takıma sekiz önemli futbolcu ile prensipte anlaştılar.
 
KAYA; GEÇMİŞTEN DERS ÇIKARDIK
 
Hebun Ali Pınar spor kulüp Başkanı Berat Kaya, geçen yıl şampiyonluğu şansız bir şekilde kaybetmiştik ama bu yıl işimizi sıkı tutuyoruz geçmişten kendimize ders çıkardık bunun için gerekli çalışmalara ara vermeden başladık teknik direktörümüz Mahmut Deri'nin bize verdiği transfer listesine göre önce iç transferi çözdük sonrada takımda eksik görülen mevkiler için nokta transferler yaptık diyen Kulüp Başkanı KAYA' hafta 2014-2015 futbol sezonu için 1.etap hazırlık çalışmaları için cumartesi günü Yenişehir belediyesi karaköprü tesislerinde çalışmalara başlayacağız. akabinde 2.etap kamp çalışmaları için ise 4 Eylülde hazar gölünde kampa gireceklerini söyledi,
 
Genç kulüp Başkanı Berat Kaya, Yönetim kurulu olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik teknik Direktörümüz Mahmut Deri ile futbolcularımıza güveniyoruz maçlarımıza FairPlay ruhu ile mücadele edip 'Hebun Ali pınar spor ismine layık layık şekilde davranacağız ' diye konuştu.   

HABERE YORUM KAT