1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Haydi Diyarbakırsporum bu zafer senin olsun
Haydi Diyarbakırsporum bu zafer senin olsun

Haydi Diyarbakırsporum bu zafer senin olsun

TFF 3. Lig Play-off final maçına çıkacak olan Yeni Diyarbakırspor A.Ş 'de tüm hazırlıklar tamamlandı. Konya Atatürk stadyumuna az önce giriş yapan yeşil-kırmızılı kafilede morallerin bir hayli yüksek olduğu gözlendi.

A+A-

DİYARİNSESİ-ÖZEL İÇERİK Dün gece Diyarbakır'dan 10 otobüs ile Konya şehrine çıkarma yapan, Azraiiler grubu şehir girişinde emniyet görevlileri tarafından durdurularak toplu bir şekilde Konya Atatürk stadyumuna güvenli bir şekilde sevk edildi.

İstanbul ve Adana illerinden de bir çok yeşil-kırmızı renklere gönül veren taraftarlar'da Konya şehrine gelerek bu önemli müsabaka'da takımımıza destek verecekleri bildirildi.

Final müsabakası öncesinde Azrailler Grubu adına konuşan  2. Başkan Orhan Tuma final maçı için Diyarinsesi.ORG sitesine açıklamalarda bulundu.

Tuma yaptığı açıklamada “ Biz bir sezon boyunca yaz, kış, çamur demeden armamızın arkasından gittik. Aslında biz bu maçlara kalmadan bir 2. lige çıkabilirdik, ama kısmet değilmiş. Bugün final maçımız var. Bizler tribünde, futbolcu kardeşlerimiz saha'da  son dakikaya bütün güçleriyle mücadele edecekler. Eminim ki bugün rabbimin izni ile gülen taraf biz olacağız. Taraftarlarımız adeta Konya Atatürk stadyumunu karnaval yerine çevirdiler.  Final maçında bizi yalnız bırakmayan Sayın Abdurrahman Yakut, 1968 Diyarbakırspor Başkanı Bedirhan Akyol ve Ak Parti Diyarbakır milletvekili Sayın Galip Ensarioğlu ve adını sayamadığım bir çok kişiye teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERE YORUM KAT