1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Haydi Bağlar Belediyespor sizinleyiz
Haydi Bağlar Belediyespor sizinleyiz

Haydi Bağlar Belediyespor sizinleyiz

DİYARİNSESİ.ORG -Diyarbakır'ın Basketboldaki gururu Bağlar Belediyespor'un da mücadele edeceği 2014-2015 Sezonu Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi (EBBL) Grup maçları hafta sonu başlıyor.

A+A-
ŞİMDİ DESTEK ZAMANI
 
Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi - (E.B.B.L). 5.Grupta ilimizi temsil edecek olan Bağlar Belediyespor Erkek Basketbol Takımı ligin ilk maçı olan Tunceli İl Özel İdare karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor.
 
Yaptığı çalışmalarla her zaman gözde olan Baglar Belediye Spor Erkek Basketbol takımı bu hafta sonu başlayacak olan bölgesel lig de ilk maçında sahasında Tunceli İl Özel İdare Spor ile karşılaşacak.
 
HAFTA SONU BAŞLIYOR
Bağlar Belediyespor Erkek Takımı Baş Antrenörü Özgür Büyük "Geçen yıl kulüp tarihinde bir ilki başararak 2.liğ play off müsabakaları oynayıp ilk defa kurulan ve 24 takımın olduğu 3.lig de ilimizi temsil etmeye hak kazanan takımımız bu yıl bu hakkından vazgeçerek Bölgesel lig de mücadelesine devam edecek.
 
Çalışmalarımıza biraz geç başlamamıza rağmen bu hafta sonu ilk maçımız olan Tunceli Özel İdare müsabakasına hazır çıkacağız.  Asıl amacımız olan ahlaklı ve kişilikli sporcu yetiştirme ilkemize uygun, ilimize ve belediyemize yakışır mücadele sergilemektir. Bu sezon amacımız Ligi en iyi yerde bitirmek, bunu takım olarak başarmak istiyoruz.
 
Bu sezon,  geçmiş yıllar da altyapı takımlarımızda oynayan sporcular ile geçen yılki sporcularımızı kaynaştırıp misyonumuza yakışır şekilde gelecek nesillerin temellerini atmak istiyoruz. Bu yolda Cumartesi günü saat 13.00 de kendi salonumuzda yapacağımız maça tüm basketbolsever ve Diyarbakırlı sporseverleri maçımıza destek için bekliyoruz."
 
Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 5.grup fikstürü:
 
2014-10-27_132501.png

HABERE YORUM KAT