1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hayatımın Aşkı 9. yeni bölümde neler yaşanacak?
Hayatımın Aşkı 9. yeni bölümde neler yaşanacak?

Hayatımın Aşkı 9. yeni bölümde neler yaşanacak?

Ekranların romantik komedi dizisi Hayatımın Aşkı bomba gibi devam ediyor. 9. yeni bölüm fragmanı da yayınlanan dizide neler oluyor? Demir’in “balo gecesine katılıp ilk dansı biz yapacağız” demesi üzerine Gökçe’yi heyecan basar. Bir yandan bunun gerginliğ

A+A-

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Hayatımın Aşkı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Hayatımın Aşkı yeni bölümde Gökçe ve Demir bir davette romantik bir gün geçirirken yaşanan bir olayın ardından Gökçe ani bi kararla daveti terk edip gider. Fakat Demir onu durdurmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kaan ise Gökçe ile konuşmaya çalışır fakat sevdiği kadının Demir ile olduğunu öğrenince şok olur.

Başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman ve Yonca Evcimik’in paylaştığı, senaristliğini Ekin Atalar’ın üstlendiği Hayatımın Aşkı 9. bölümüyle Pazar akşamı Kanal D' de!

HAYATIMIN AŞKI 9.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Demir’in  “balo gecesine katılıp ilk dansı biz yapacağız” demesi üzerine Gökçe’yi heyecan basar. Bir yandan bunun gerginliğini yaşarken, diğer yandan harıl harıl vals öğrenmeye çalışır. Olanları izleyen Ayça’nın da balo gecesi için farklı planları vardır.Ünlü moda tasarımcısı Azize Hanım, yeni koleksiyonunun tanıtımı için Demir ile anlaşır. Defile organize edilecektir ve organizasyondan Gökçe sorumludur.

fft16_mf7365904.jpeg

Gökçe sorumluluğun altından, ailesinin de yardımıyla kalkmayı başarır. Bu sırada babasının yazdığı bir mektubu tesadüf eseri okuyan Demir gözlerine inanamaz. Kaan ve Duru’nun nefret ilişkisi farklı bir boyuta ulaşır. İkili arasında yakınlaşma başlar. Konserde yaşananlardan dolayı Sema ve Yonca’nın, Bartu’ya olan soğukluğu devam eder. Bartu ise kendini affettirme derdindedir. Rezzan, resminin sergide satılması üzerine çok mutlu olur. Ancak, gerçek kısa sürede ortaya çıkar. 

HAYATIMIN AŞKI 9.YENİ BÖLÜM FRAGMANI


HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Duru, Kaan'ın başına bela olmaya devam ediyor; yeni planlarını devreye sokmak için kollarını sıvıyor! Demir, Gökçe’nin de yardımıyla yeni reklam ajansını kurar. Taşınma işlemleri tamamlanır ve ofise yerleşirler. Demir ve Gökçe oldukça mutludur. Diğer yandan Duru ile rakip olmuşlar ve amansız bir müşteri kapma yarışı başlamıştır. Duru, Demir ve Gökçe’nin arasını bozmak ve işlerini sekteye uğratmak için Ayça’yı görevlendirir. Kaan’ın, aynı evde yaşamak zorunda kaldığı Duru ile başı beladadır. Duru, Kaan’ın ilgisini çekebilmek için her yola başvurur. Hikmet, kendisini Rezzan’a affettirmeye çalışır. Rezzan’ın barışmak için şartları vardır. Bartu, Sema’nın ilgisini çekebilmek için büyük bir organizasyon hazırlıklarına başlar.

HABERE YORUM KAT