1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!
Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sevince Güzel izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. 6. bölüm fragmanı yayınlanan Hayat Sevince Güzel yoluna dolu dizgin devam ediyor.

A+A-

Başrollerinde Ekin Mert Daymaz ve Algı Eke'nin rol aldığı dizi Hayat Sevince Güzel reyting listelerini alt üst etmeye devam ediyor. 6. bölüm fragmanı yayınlanan Hayat Sevince Güzel dizisinin yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Hayat Sevince Güzel her Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 6. BÖLÜM FRAGMANISavaş’ın Zarife’ye aşkını ilan ettiğine tanık olan Barış, derhal harekete geçer. Zarife’ye, Savaş’ın sevgisinin sahte olduğunu, kendisinin ise onu gerçekten sevdiğini söyler. Zarife ise ne Savaş’a ne de Barış’a inanmaktadır. Zarife, iki aşığı beklemedikleri bir soruyla karşı karşıya getirir: “Niye benim peşimdesiniz siz? Ya da şöyle sorayım... Neyin peşindesiniz siz?!” Savaş ve Barış, Zarife’nin kalbini kazanmak istiyorlarsa, sorunun yanıtını bulmalı ve aşklarını ispatlamalıdırlar.
 
Barış içinse durum daha karmaşıktır; aşkından önce güvenilirliğini kanıtlamalı, Zeynep düğümünü çözmelidir. Zarife’yi elde etmeyi kafasına koymuş olan Ömer, Rüstem Ağa’dan aldığı akılla harekete geçer. Tam Savaş ve Barış işleri yoluna koydu derken, her şey tepetaklak olur. Emine ise Samet’le ilgili bir gerçeği öğrenir ve yıkılır. Acaba Osman’a olan aşkı, kandırılmış olmanın hayalkırıklığını telafi edebilecek midir? Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de FOX'ta.
 
Hayat Sevince Güzel 6. bölüm 2. fragmanı

 
HAYAT SEVİNCE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Rüstem ve Muhtarın hain planları işlemekte, köy Zarife dedikodusuyla çalkalanmaktadır. Toprak ailesi ne kadar sağlam durmaya çalışsa da dedikodulardan fazlasıyla yıpranırlar. Salih, Rüstem’in karşısına çıkar ve ona iyi bir ders verir.
 
Ancak uslanmayan Rüstem ve Muhtar, gözlerini Salih’in ekmek teknesine dikerler. Barış ve Savaş ise Zarife’ye yapılan bu haksızlığa bir son vermek için ellerinden ne gelirse yapmaya hazırdırlar. Rüstem ve Muhtar’a geri adım attıracak kozlarını oynarlar; tabii kendi yöntemlerince. Zarife’nin başına gelenler için kendilerini suçlayan Emine ve Osman da harekete geçerler. Acaba bu iki saf aşığın çabaları sonuç verecek mi dersiniz? Her şey bir yana, Savaş, Zarife’nin hiç beklemediği bir hamle yapar. Acaba Zarife Savaş’ın hamlesine nasıl karşılık verecektir.

HABERE YORUM KAT