1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hayat Sevince Güzel 12. yeni bölümü bu akşam!
Hayat Sevince Güzel 12. yeni bölümü bu akşam!

Hayat Sevince Güzel 12. yeni bölümü bu akşam!

Hayat Sevince Güzel 12. yeni bölüm sinyalini verdi. İzleyicilerinin her hafta yeni bölümünü heyecan ile beklediği dizi Hayat Sevince Güzel bu hafta da taptaze gelişmelerle geliyor.

A+A-

Hayat Sevince Güzel yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yer almaya devam ediyor. Gerek farklı yaşam tarzı işleyişi gerek ise dizilerde pek yer almayan kıyafetlerin tercih edildiği dizi Hayat Sevince Güzel bu farklı unsurları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği dizi Hayat Sevince Güzeli'in başrollerinde ise, Algı Eke ve Ekin Mert Dayanmaz yer alıyor. Zarife ve Savaş karakterlerine can veren ikili bakalım bu hafta neler yaşayacak? Hayat Sevince Güzel dizisi bu akşam saat 20:00'de yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında!

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 12. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Barış’ın ağaca kazıdığı kalbi gören Savaş, kardeşinin Zarife’den uzaklaşmak için gittiğini düşünür. Aşkı ve kardeşi arasında kalan Savaş, Barış’ın gitmesine göz yumamaz. Zarife’ye yaptığı sürprizi gösteremeden Barış’ı kalmaya ikna etmek için peşinden gider. Savaş, Barış’ı tam köy çıkışında yakalar ve gitmemesi için her şartı kabul edeceğini söyler. Barış köyde kalmak için tek şart sunar: Kendileriyle ilgili tüm gerçeği Zarife’ye anlatmak. Savaş’ı zor bir karar beklemektedir. Zarife cephesinde ise akıl karışıklığı vardır. Savaş, onu sürpriz için çağırmış ancak soğuk davranmıştır.

Bunun nedenini sorgular ve durumu kardeşi, Emine ile paylaşır. Emine, sevginin ifade edilmesi gerekliliğinden bahseder ve bir soru sorar: Sen Savaş’a onu sevdiğini hiç söyledin mi? Zarife, Savaş’a haksızlık yaptığını düşünerek ona olan sevgisini ifade etmeye karar verir. Bakalım Zarife, Savaş’a onu çok sevdiğini söyleyebilecek mi? Bu arada tekne turizmine soyunan Şinasi’nin çevre kirliliğine duyarsız tutumu, Salih ile aralarının açılmasına neden olur. Rüstem ve Muhtar ise bu durumu kullanarak iki aile arasındaki gerilimi arttırmaya çalışırlar. Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de FOX'ta!

HAYAT SEVİNCE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zarife’ye karşı lades oyununu kazanan Savaş, Zarife’nin yanağına küçük bir öpücük kondurur. Bu yakınlaşmaya şahit olan Salih oldukça öfkelenir. Savaş ve Zarife’yle sert bir konuşma yapar. İki aşık için işler artık daha da zorlaşır. Salih’in bu ilişki için artık tek bir şartı vardır, o da evlilik… Bu arada Osman ve İlknur da nikah masasına otururlar. Sevdiği adamın evlendiğini gören Emine, hayatının en büyük acısını yaşar. 

Bakalım Osman bu evlilikten kaçmanın bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa İlknur’la bir yastıkta kocayacak mı? Salih’in Savaş ve Zarife’nin evlenmesini istemesi, Zarife’yi huzursuz eder. Bu durum Savaş ve Zarife arasında tartışmalara yol açar. Çünkü ikili henüz evliliğe hazır değildir. Diğer yandan Barış hala Zarife’yi aklından çıkaramamaktadır. Bu acıyla baş edemeyeceğini anlar ve finalde beklenmedik bir karar verir. Bakalım Barış’ın bu kararı Savaş’ı nasıl etkileyecek? Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de FOX'ta!

Bilgi ve Künye

Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul’dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege’de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife’nin otlattığı koyunlar yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur. Kazada yaralanan Şinasi’ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptıkları merhem ile onu tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler… Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir.
 
OYUNCULAR: Algı Eke (Zarife), Ekin Mert Daymaz (Savaş), Öykü Çelik (Emine), Burak Çelik (Barış), Macit Koper(Halil), Ali Erkazan (Muhtar Soylu), Uğur Çavuşoğlu (Salih Toprak), Hakan Meriçliler (Şinasi Göçer), Ali Düşenkalkar (Rüstem Özkan), Lemi Filozof (Osman Soylu), Sema Atalay (Şefika Göçer), Sennur Nogaylar (Hasine Özkan), Ayşen Sezerel (Hatice Soylu), Deniz Baytaş (Asuman Kara), Yeliz Akkaya (Seher Özkan), Neşem Akhan (İlknur Özkan), Onur Özaydın (Ömer Özkan), Seda Telciler (Sevgi Göçer), Hasan Denizyaran (Erkan Yıldız), Ömür Özdemir (Selim Çınar), Anıl Çelik (Bakkal Yaşar), Batuhan Aydar (Samet Bulut), Tolga Öztürk (Berber), Çiçek Timuçin (Ayşe), Mustafa Ege Şenkal (Mehmet)
 
YAPIM: Limon Film
YAPIMCI: Hayri Aslan
YÖNETMEN: Eray Koçak
SENARYO: Hülya Koper – Hikaye Üretim Merkezi
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Eyüp Boz – Osman Sözeri
UYGULAYICI YAPIMCI: Muharrem GülmezMÜZİK: Alpay Göltekin – Zeynep Alasya

HABERE YORUM KAT