1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hayat Şarkısı dizisinden yeni haber!
Hayat Şarkısı dizisinden yeni haber!

Hayat Şarkısı dizisinden yeni haber!

Birkan Sokullu ve Burcu Biricik'in baş rolünü paylaştığı Hayat Şarkısı dizisi için geri sayım başladı. Peki Hayat Şarkısı dizisi ne zaman başlayacak? Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken dizinin fragmanları ve son gelişmeler .

A+A-

Kanal D, Pazar akşamları reyting yarışına yeni dizisiyle katılacak. Hayat Mucizelere Gebe’ dizisi 8. bölümüyle 31 Ocak’ta final yapacaktı. Fakat Kanal Dizinin finalini bir hafta erkene çekti, dizi bu Pazar yayınlanacak bölümüyle ekran macerasını sonlandıracak. Hayat Şarkısı dizisi ise 31 Ocak Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak.
 
HAYAT ŞARKISI GENEL HİKAYE
 
Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.
 
İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. 
 
Yapım                                      : Most Production
Yönetmen                                : Cem Karcı
Senaryo                                   : Mahinur Ergun
 
Oyuncular                               : Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), ecem özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

 

HAYAT ŞARKISI YENİ FRAGMAN

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler