1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Hayat Mucizelere Gebe final bölümünde neler olacak?
Hayat Mucizelere Gebe final bölümünde neler olacak?

Hayat Mucizelere Gebe final bölümünde neler olacak?

Hayat Mucizelere Gebe dizisi 7. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Kanal D'nin eğlenceli dizisi Hayat Mucizelere Gebe'nin final bölümünde neler olacak? İşte Hayat Mucizelere Gebe final bölümünden detaylar..

A+A-

Hayat Mucizelere Gebe dizisi ekranlara veda ediyor. Peki dizinin final bölümünde neler yaşanacak? İşte Hayat Mucizelere Gebe final bölümünden detaylar..

Hayat Mucizelere Gebe 7. Bölüm Fragmanı

Hayat Mucizelere Gebe 6. Bölümde ne olmuştu

Hayat Mucizelere Gebe 6. Bölüm Özeti
 
Uzun zamandır İnci’ye karşı hisleri olan Engin, Serhat’la ayrıldıklarını öğrenir ve döndüklerinde aşkını itiraf etmeye karar verir.
 
 
Serhat’tan ayrılan İnci eve dönmüştür. Babası Suat’ın yardımıyla özel bir okulda öğretmen olacaktır. Ancak pek çok sürpriz onu beklemektedir.
 
İnci annesinin tavsiyesiyle Engin’den uzak durmaya çalışırken görüşmeye birlikte gidecek üstüne bir de geceyi hiç tanımadıkları bir evde birlikte geçirmek zorunda kalacaklardır.
 
Bu arada iflasın eşiğine gelen Süheyla ise Suat’tan yardım isteyecek ancak sonunda kalbi kırılacaktır. Tüm gece boyunca evli bir çift oyununu oynayan Engin ve İnci ise giderek yakınlaşırlar. Uzun zamandır İnci’ye karşı hisleri olan Engin, Serhat’la ayrıldıklarını öğrenir ve döndüklerinde aşkını itiraf etmeye karar verir.

HABERE YORUM KAT