1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Hayalinizdeki Yurtdışı Turuna Gruppal ile Çıkın!
Hayalinizdeki Yurtdışı Turuna Gruppal ile Çıkın!

Hayalinizdeki Yurtdışı Turuna Gruppal ile Çıkın!

"Düşlediğiniz tatilin doğru adresi" sloganıyla hizmet veren, Türkiye'nin lider online seyahat platformu Gruppal, gitmek istediğiniz yere sizi en ekonomik fiyatlarla ulaştıracak birçok seçeneğe sahip.

A+A-

Oturduğunuz yerden ya da bulunduğunuz adresten ister telefon olsun ister bilgisayardan sadece bir tık ile tüm tatil planlarınızı yapabilirsiniz. seçeneklerinden alternatiflerine, Roma turlarından gezilerine kadar aklınıza gelebilecek neresi varsa oraya mutlaka bir turu olan Gruppal tur şirketi, satın aldığınız her tatil karşılığında hediye para puan veriyor ve bu puanları bir sonraki alışverişlerinizde indirim olarak kullanabiliyorsunuz.

 

En Popüler Tatil Seçeneği: Vizesiz Yerler

Zaman kaybı olarak görülen vize başvuru ve vize işlemleri birçok kişinin vizesiz tatil yerlerini tercih etmesine neden oluyor. Bu olumsuz mu? Elbette hayır. Balkanlar’da, Uzakdoğu’da, Doğu Avrupa’da vizesiz gezebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Özellikle otobüslü Balkan turları, Ukrayna gezileri, Uzakdoğu’nun mistik güzellikleri ve ülkemizin en doğusundaki birçok yerin güzelliğini vizesiz turlar aracılığıyla keşfe çıkabilirsiniz.

 

Kolay Ödeme İmkanları Sunuluyor

Online tatil konusunda uzman olan Gruppal tur şirketinde kart bilgilerinizin yüksek güvenlik standartları ile korunduğundan emin olabilirsiniz. Neredeyse tüm kartlara 9 takside varan imkanların sunulduğu firmanın otel konaklama ve uçak bileti satışı gibi birçok özelliği sayesinde turlara katılmak yerine tatil planınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Yeter ki nereye gideceğinize karar verin ve hareket geçin. Birbirinden güzel seçenekler ve tur alternatifleri sizi bekliyor.

HABERE YORUM KAT