1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hatipoğlu adaylık için renk vermedi
Hatipoğlu adaylık için renk vermedi

Hatipoğlu adaylık için renk vermedi

Türkiye'nin sevilen yüzlerinden Prof.Dr Nihat Hatipoğlu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı için sorulan soruları yanıtsız bırakması kafalardaki soru işartelerini iyice artırdı.

A+A-
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ısrarla istediği kentlerin başında gelen Diyarbakır için düşünülen ve geçtiğimiz dönemde de ismi sürekli gündemde olan Prof.Dr Nihat Hatipoğlu Vatan gazetesinin konuya ilişikin sorularını yanıtsız bırakdı.
 
TELEVİZYON ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Diyarbakır Belediye Başkan adayı olacağı iddiasıyla ilgili soruları yanıtlamaktan kaçındı. İktidar partisinden iddialarla ilgili bir açıklama gelmezsen, VATAN'ın sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Hatipoğlu da “renk” vermedi. Hatipoğlu, “Ben bu konuyla ilgili şu anda konuşmuyorum. Soruları da yanıtlamıyorum. Televizyon programlarıma, dini konferanslarıma devam ediyorum” dedi. Hatipoğlu “Adaylık teklif edildi mi?” sorusunu da yanıtsız bıraktı. Hatipoğlu'nun ismi geçtiğimiz yerel seçimde de öne çıkmıştı. İddialara göre Prof. Dr. Hatipoğlu iktidar partisinin teklifini geri çevirmişti. 1955 Diyarbakır doğumlu olan Hatipoğlu'nun teklif gelmesi halinde bu kez nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu.

HABERE YORUM KAT