1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hasan Çelik Futbol direktörü olarak Diyarbekirspor'da
Hasan Çelik  Futbol direktörü olarak Diyarbekirspor'da

Hasan Çelik Futbol direktörü olarak Diyarbekirspor'da

Diyarbakırspor’un eski futbolcularından Hasan Çelik, Diyarbekirspor'a futbol direktörü oldu.

A+A-

KULÜBÜMÜZÜN FUTBOL DİREKTÖRLÜĞÜNE HASAN ÇELİK GETİRİLDİ

1999-2000 ve 2000-2001 sezonlarında Diyarbakırspor’da forma giyen Hasan Çelik,Yeşil-kulübümüzde  futbol direktörlüğü görevine getirildi. Yönetim ile takım arasında koordinasyon  görevi yürütecek olan Hasan Çelik,15 yıl önce şampiyonluk yaşadığı Diyarbakır kentine karşı olan sevgisinden dolayı görevi hiçbir maddi çıkar beklemeden kabul ettiğini söyledi.

‘BENİM HİÇBİR MADDİ BEKLENTİM YOK’
hasan-celik-(2).jpgÇelik ,”Futbolcu olarak 6 şampiyonluk yaşadım. Bir çok takımda forma giydim. Diyarbakırspor ve Diyarbakır’ın bende bıraktığı derin izler var. Bir çok kentte şampiyonluk yaşayabilirsiniz ancak hiç biri Diyarbakır kadar etkili olmaz. İnsanlar vefalıdır ve sizi asla unutmaz. Ben buraya bilgi ve birikimimi aktararak faydalı olmaya geldim. Maddi ve manevi olarak büyük mücadele veren,kulübü kimseye muhtaç etmeden ayakta tutan Feyzi başkanın mücadelesinden etkilendim. Bana teklif edince bu yüzden hiçbir maddi çıkar gözetmeden,pazarlık yapmadan ve anlaşma dahi yapmadan kabul etim. 

‘BAŞARI TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULARIN OLACAK’
Burada emek veren değerli bir teknik heyet ve futbolcular var. Takımı onlar bu noktaya taşıdı,şampiyonluğa da onlar taşıyacak.  Ben sadece takım ile başkan ve yönetim arasında tecrübemle köprü olmaya çalışacağım. Başarı teknik heyet ve futbolcuların olacaktır. Kısmet olur da 2.Lig’e çıkarsak uzun vadeli çalışmalarımız olacak.  Play-Off maçlarının havası farklıdır. Kaliteli bir teknik heyet ve takıma sahibiz.Çok iyi bir motivasyonla inşallah 2.Lig’e çıkacağız. Tüm taraftarlarımızı ve camiayı takıma destek olmaya davet ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT